Proč s námi spolupracovat

Zakládáme si na kvalitních fotoproduktech, službách a vztazích s našimi klienty.

Výhodné ceny

Po registraci vám nastavíme výhodnější ceny. Veškeré další informace obdržíte v e-mailu.

Sleva na první objednávku

Vyzkoušejte si naši kvalitu, první objednavku do výše 550 korun platíme my.

Provizní kód

Vytvoříme vám osobní slevový kód pro vaše klienty.

Online galerie

K dispozici budete mít náš vlastní profesionální systém na odevzdání zakázky od fotografů profotografy.cz. Umožní vám zdarma vytvářet veřejná, náhledová, autorská a soukromá alba s možností výběrů a nastavením vlastní ceny. Prodávat fotografie, fotoobrazy aj. Vytvářet vlastní balíčky s dárkovými poukazy atp. Navíc je v českém jazyce.

více

Řekli o nás

Pojďme spolupracovat!

sabina povolná

Naše zásady, vaše spokojenost

Kvalita

Dbáme na vysoký standard kvality našich fotoproduktů. Dáváme si záležet na volbě používaných materiálů. Dyzajnujeme vlastní produkty. Každá fotka, plátno nebo fotokniha projde několikrát našima rukama.

Osobní přístup

Úzce spolupracujeme s fotografy a budujeme s nimi dlouhodobé vztahy. Pořádáme dny otevřených dveří, uzavřené diskuzní webináře, rozhovory…

Rychlost

Máme perfektně zvládnutý výrobní proces, díky čemuž jsme schopni rychle odbavovat zakázky. Například fotografie obvykle odesíláme ještě v den objednávky.

Individuální nastavení zpracování fotografií

K vašemu účtu uložíme požadavky na zpracování fotografií, které budeme aplikovat na každou vaši objednávku či objednávku klientů, kteří použili váš provizní kód.

Ručně vyráběné layflat fotoknihy

Vyrábíme je z vyvolávaných panoramatických fotografií, které ručně skládáme do knižních bloků, jenž jsou následně vkládány do na míru vyrobených desek, potažených vámi zvoleným materiálem a opatřených personalizací.

Zvýhodněný parent’s book set

Je složený ze 3 fotoknih se stejným obsahem a personalizací – 1 fotoknihu 30x30 cm a 2 fotoknihy 20x20 cm. Dostupný je pouze pro fotografy.

Z našeho blogu

Fotogalerie

proč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovatproč s námi spolupracovat
Ověřeno zákazníky