Fotografie

Okamžiky, které se stanou odkazem pro budoucí generace.

Fotografie vyvoláváme

Vyvolávané fotografie vydrží dlouhá léta a dokáží dělat radost častěji než fotografie uložené na discích. Fotografie vyvoláváme mokrou cestou za pomoci minilabu na fotopapíry Fujifilm, s rámečkem i bez rámečku od malé klasiky 9×13 cm až po super formát 30×60 cm.

objednatobjednat

Fotografie tiskneme

Fotografie od rozměru 30×40 cm tiskneme na velkoformátové tiskárně od společnosti Epson. Používáme fotopapíry výjimečné kvality od tradičních značek Fomei a Canson. Vytiskneme fotografie téměř jakéhokoliv rozměru, až do formátu 100×200 cm.

objednatobjednat

Vyvoláváme na papíry

 • fotopapir Fujifilm lesk, mat, silk

  Premium — FUJIFILM DP II — (lesk, mat, silk)
  Nejkvalitnější papír na trhu, má krásné syté barvy a plnou černou. Ideální pro svatební a portrétní fotografie. Nejoblíbenější fotopapír mezi fotografy.

 • fotopapír Fujifilm velvet

  Premium — Fujifilm DP II velvet
  Fotopapír, jehož povrch má téměř nulový odraz a vytváří úžasně měkký a hluboce matný efekt. V nabídce ve formátech 20×20, 20×30, 30×30, 30×40 a 30×45 cm.

 • fotopapír standard FUJIFILM SUPREME

  Standard — FUJIFILM SUPREME — (lesk, mat)
  Fotopapír, který je vhodný pro rodinné fotografie a komerční zakázky, jako např. školní fotografie.

Tiskneme na papíry

 • FOMEI PRO lesk/pearl 265

  FOMEI PRO lesk/pearl 265
  Široce kompatibilní profesionální fotografický inkjet fotopapír střední gramáže 265 g/m2 je určený k tisku většiny fotografických žánrů.

 • FOMEI JET mat

  FOMEI JET mat 230
  Hluboce matný fotografický papír, který je ideální pro portrétní fotografie.

 • FOMEI METALLIC 255

  FOMEI METALLIC 255
  Fotopapír s efektem kovového lesku je určen pro tisk profesionálních fotografií, na kterém vyniknou portréty, interiéry či architektura.

 • CANSON® INFINITY RAG PHOTOGRAPHIQUE

  CANSON® INFINITY RAG PHOTOGRAPHIQUE
  Muzejní čistě bílý fotopapír vyrobený ze 100% bavlny. Jeho výjimečně hladkého bílého tónu bylo dosaženo zavedením přírodních minerálů do výrobního procesu.

 • Fomei Jazz Art

  Fomei Jazz Art
  FineArt papír z bavlny, se saténovou emulzí a středním žilkováním. Má vysokou barevnou stálost. Je navržen pro fotografy a uměleckou branži.

Z našeho blogu

Recenze

Adéla Fries

hodnocení:

„Odevzdávání vyvolaných fotek je pro mě vždy za odměnu – za kilometry za volantem, hodiny za počítačem… odměna je to i proto, že vím, že klienti vidí přesně to, co jsem jim chtěla předat, že ten okamžik je najednou opravdový, hmatatelný! Fotografie vyvolávám na matný strukturovaný fotopapír. Ta kvalita je naprosto nesrovnatelná s tiskem.“

Web Adély Fries

Romana Marie Jokelová

hodnocení:

„Naprosto jsem se zamilovala do tištěné velkoformátové fotografie na papíru Canson. Je překrásně hebký, barvy jsou na něm syté a věrohodné, kontury jsou jasné. Líbí se mi, že nemá odlesky, takže se parádně hodí pro rámování fotek do rámů bez skla. Také se skvěle hodí k archivaci. A černobílé fotky na něm působí úplně dokonale. Jsou kontrastní a ostré.“

Web Romany Marie Jokelové

Fotogalerie

kvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografie
Ověřeno zákazníky