Sleva na školní foto, sleva 20% na foto na stěnu.

Fotografie

Okamžiky, které se stanou odkazem pro budoucí generace.

školní foto

Školní foto

Sezóna školního a školkového focení je opět tady… frčet to bude u vás, i u nás. Zvládněme tohle náročný období společně. Podpoříme vás kvalitními vyvolávanými fotografiemi, rychlostí dodání a cenami ve výši pár kaček 🦆🦆, a to až do 25. června.

Vy nás na oplátku můžete podpořit správně nachystanými tiskovými podklady. Stačí si pročíst našeho průvodce perfektní školní fotkou.

Jak na perfektní školní fotky?
objednatobjednat

Fotografie vyvoláváme

Vyvolávané fotografie vydrží dlouhá léta a dokáží dělat radost častěji než fotografie uložené na discích. Fotografie vyvoláváme mokrou cestou za pomoci minilabu na fotopapíry Fujifilm, s rámečkem i bez rámečku od malé klasiky 9×13 cm až po super formát 30×60 cm.

objednatobjednat

Fotografie tiskneme

Fotografie od rozměru 30×40 cm tiskneme na velkoformátové tiskárně od společnosti Epson. Používáme fotopapíry výjimečné kvality od tradičních značek Fomei a Hahnemühle. Vytiskneme fotografie téměř jakéhokoliv rozměru, až do formátu 100×200 cm.

objednatobjednat

Vyvoláváme na papíry

 • fotopapir Fujifilm lesk, mat, silk

  Premium — FUJIFILM DP II — (lesk, mat, silk)
  Nejkvalitnější papír na trhu, má krásné syté barvy a plnou černou. Ideální pro svatební a portrétní fotografie. Nejoblíbenější fotopapír mezi fotografy.

 • fotopapír Fujifilm velvet

  Premium — Fujifilm DP II velvet
  Fotopapír, jehož povrch má téměř nulový odraz a vytváří úžasně měkký a hluboce matný efekt. V nabídce ve formátech 20×20, 20×30, 30×30, 30×40 a 30×45 cm.

 • fotopapír standard FUJIFILM SUPREME

  Standard — FUJIFILM SUPREME — (lesk, mat)
  Fotopapír, který je vhodný pro rodinné fotografie a komerční zakázky, jako např. školní fotografie.

Tiskneme na papíry FOMEI

Fomei s. r. o. je česká firma s více jak 30letou historií, která se zabývá výrobou zařízení, materiálů a příslušenství pro záznam, zpracování a archivaci obrazu. V roce 1999 začala vyrábět fotografické papíry a materiály pro inkoustový fotografický tisk.

 • FOMEI PRO lesk/pearl 265

  FOMEI PRO lesk/pearl 265 g/m2
  Široce kompatibilní profesionální fotografický inkjet fotopapír střední gramáže 265 g/m2 je určený k tisku většiny fotografických žánrů.

 • FOMEI JET mat

  FOMEI JET mat 230 g/m2
  Hluboce matný fotografický papír, který je ideální pro portrétní fotografie.

 • Fomei Jazz Art

  Fomei Jazz Art
  FineArt papír z bavlny, se saténovou emulzí a středním žilkováním. Má vysokou barevnou stálost. Je navržen pro fotografy a uměleckou branži.

Tiskneme na papíry HAHNEMÜHLE

Hahnemühle FineArt, Inc. je německá společnost zabývající se výrobou papíru. Je významným výrobcem křídového papíru pro inkoustový tisk ad. Založena byla už v roce 1584 a na její papíry se tiskla i díla Albrechta Dürera. Fotopapíry této značky jsou vysoce odolné proti stárnutí.

HAHNEMÜHLE Natural Line - řada udržitelných matných fotopapírů vznikla z rostlin, které poskytují celulózu, vyžadují minimální údržbu, rychle rostou a nepotřebují žádné pesticidy. Tato řada získala Světovou cenu TIPA 2020 za nejlepší inkoustový fotografický papír.

 • HAHNEMÜHLE Natural Line – bamboo 290

  HAHNEMÜHLE Natural Line – bamboo 290 g/m2
  90 % bambusová vlákna a 10 % bavlna. Přírodně bílý, teple tónovaný. Měkká, lehce plstnatá struktura. Vynikající tiskové výsledky – úchvatné barvy a detaily, zejména u teplých odstínů a černobílých výtisků.

 • HAHNEMÜHLE Natural Line – hemp 290

  HAHNEMÜHLE Natural Line – hemp 290 g/m2
  60 % konopné vlákno a 40 % bavlna. Zářivě bílý přírodním tón. Lehce strukturovaný povrch příjemný na omak. Všestranný papír s krásnými detaily, hlubokou černou a ohromujícími kontrasty.

 • HAHNEMÜHLE Natural Line – agave

  HAHNEMÜHLE Natural Line – agave 290 g/m2
  70 % agávové vlákno a 30 % bavlna. Jasně bílý přírodní tón. Drsná, ale jemně definovaná struktura povrchu. Podmanivý pocit hloubky a příjemný, měkký dojem. Krásné detaily, sytá černá a optimálními kontrasty.

 • HAHNEMÜHLE Natural Line – sugar cane

  HAHNEMÜHLE Natural Line – sugar cane 300 g/m2
  70 % tvoří vlákna bagasy a 30 % bavlna. Přírodní bílý papír s teplým odstínem. Jedinečná plstnatá struktura. Skvělé barvy a detaily, zejména u teplých odstínů a černobílých výtisků. Fotkám dodává na expresivitě.

 • HAHNEMÜHLE Matt FineArt smooth Photo Rag®

  HAHNEMÜHLE Matt FineArt smooth Photo Rag® 308 g/m2
  100% bavlna. Je jedním z nejoblíbenějších papírů na světě. Nádherně měkký na omak. Lehce plstnatá struktura = 3D efekt a obrazová hloubka. Matný a univerzální. Brilantní barvy, hluboká černá, výrazné kontrasty a dokonalé detaily.

 • HAHNEMÜHLE Matt FineArt textured Albrecht Dürer 210

  HAHNEMÜHLE Matt FineArt textured Albrecht Dürer 210 g/m2
  50 % bavlna a 50 % α-celulóza. Pravý a tradičně vyrobený papír je zušlechtěn speciálně vyvinutým nátěrem. Umělecký nádech díky klasické, nápadně prokreslené akvarelové struktuře. Živé barvy, sytá černá a optimální detaily.

Z našeho blogu

Recenze

Adéla Fries

hodnocení:

„Odevzdávání vyvolaných fotek je pro mě vždy za odměnu – za kilometry za volantem, hodiny za počítačem… odměna je to i proto, že vím, že klienti vidí přesně to, co jsem jim chtěla předat, že ten okamžik je najednou opravdový, hmatatelný! Fotografie vyvolávám na matný strukturovaný fotopapír. Ta kvalita je naprosto nesrovnatelná s tiskem.“

Web Adély Fries

Romana Marie Jokelová

hodnocení:

„Naprosto jsem se zamilovala do tištěné velkoformátové fotografie na papíru HAHNEMÜHLE. Je překrásně hebký, barvy jsou na něm syté a věrohodné, kontury jsou jasné. Líbí se mi, že nemá odlesky, takže se parádně hodí pro rámování fotek do rámů bez skla. Také se skvěle hodí k archivaci. A černobílé fotky na něm působí úplně dokonale. Jsou kontrastní a ostré.“

Web Romany Marie Jokelové

Fotogalerie

kvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografiekvalitní fotografie
Ověřeno zákazníky