Sleva na školní foto, sleva 20% na foto na stěnu.

Originální fotoalba

Pro všechny se vztahem ke klasické fotografii a ruční práci.

objednat fotoalbum

Originální fotoalba

Naše alba si můžete nakonfigurovat přesně podle vašeho vkusu. Zvolíte si potahový materiál desek, které si navíc můžete opatřit jedinečným gravírováním, to z vašeho alba udělá originální a maximálně personalizovaný kousek. Na vašem výběru je také volba vnitřního papíru. Album působí Jednoduše, ale je velmi pěkné a vysoce funkční ­– díky jeho konstrukci nedojde po vylepení fotek k nevzhlednému nafouknutí. Prostě bude vždycky krásně držet tvar.

  • V ceně alba je zahrnuto gravírování.
  • Je dostupné ve dvou velikostech. Menší má rozměr 22×20 cm, větší 30×30 cm.
  • Do menšího jsou ideální fotky o rozměru 10×15 cm, ale vejdou se do něj i fotky o rozměru 13×18 a 13×19 cm.
  • Do většího je možné umístit na jednu stranu hned 4 fotky o rozměru 9×13 cm, ale vejdou se do něj i fotky větších rozměrů.
  • Obě fotoalba disponují 13 listy, respektive 26 stranami.
  • Přední a zadní desky jsou, na rozdíl od našich fotoknih, oddělené, takže je vidět vazba.
  • Desky fotoalba jsou potaženy plátnem, semišem nebo Nabuka Persano. Tyto potahové materiály používáme i pro naše fotoknihy. Můžete tak vytvořit velmi pěkný set fotoknihy a fotoalba (které může v danou chvíli sloužit jen jako návštěvní kniha pro polaroidy ze svatby).
  • K dispozici je díky kombinaci potahu desek a vnitřního papíru 28 barevných variant fotoalb.
objednat fotoalbum
  • 22×20 cm
  • 30×30 cm
fotoalba gravírování

Gravírování

Díky gravírování, které je již zahrnuto v ceně, uděláte ze svého alba originál. Opatřete své album jménem, místem dovolené nebo jen vkusnou grafikou, která je dostupná v našem on-line editoru.

fotoalba papír

Papír

Vnitřní papír je buď černý nebo krémový. Oba jsou částečně recyklované. Černý obsahuje odpad ze zpracování vlny, krémový obsahuje odpad ze zpracování kůže. Oba tyto papíry využívají 100% zelenou energii.

Recenze

Pavel Rybníček

hodnocení:

„Fotoalbum je pro mě v dnešní době návratem ke klidu a harmonii. Není to nic, co by chtěl člověk odbít. Je to originální produkt, na který si každý najde potřebný čas, zapálí si oheń v krbu/nalije víno a vyrovná fotky na stůl. Jakmile si promyslí jejich pořadí, začne ten krásný okamžik lepení a vyměřování přesných okrajů. Po dokončení celého procesu jsme odměněni elegantní jednoduchostí alba, které je skutečně osobní výpovědí jejího autora.“

Web Pavla Rybníčka

Michaela Smetanová

hodnocení:

„Těší mě užité vnitřní papíry, které jsou částečně recyklované a 100% CO2 neutrální. Přední a zadní desky jsou oddělené, takže je vidět krásná vazba. Gravírování na desky je v ceně, což je paráda. Fotoalbum je úžasné v tom, že si můžu fotky pěkně osahat, vyzkoušet různé varianty umístění atp. Jakožto fotografce se mi líbí i to, že je možné fotoalbum využít jako návštěvní knihu nebo knihu na vzkazy a polaroidové fotky na svatbu, oslavu, firemní akci… Oceňuji i to, že ho mohu sladit s fotoknihou či mini leporelem.“

Web Michaely smetanové

Petra Galnorová

hodnocení:

„Kdo jste na tom stejně špatně jako já s tiskem fotoknih a dalších „složitějších“ fotoproduktů, ale chcete si někde své fotky ukládat a prohlížet, protože tištěný fotky jsou nej, pak zkuste fotoalbum!
Fotky si do alba vložíte podle nálady. Líbí se mi možnost ručně psaných popisků. Proces výroby alba moc baví i moje děti.
Je to parádní, krásný a kvalitně zpracovaný produkt s možností gravírování libovolného textu na přední desku. To se vám, Kvalitní fotky. povedlo!“

Web Petry Galnorové

Veronika Kružíková

hodnocení:

„Fotoalbum potažené semišem je dalším úžasným produktem od Kvalitních fotek.
Doporučuji ho nevěstám a ženichům do fotokoutků jako svatební knihu hostů. Fotky z instaxu hosté sami nalepí do fotoalba a rovnou napíší svůj vzkaz či přání pro novomanželé.
Na desky je možné vygravírovat nápis podle přání a mít tak ve své knihovně opravdu originální kousek. Jako vždy skvělé zpracování v perfektní kvalitě.“

Web Veroniky Kružíkové

Fotogalerie

fotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalbafotoalba
Ověřeno zákazníky