Vážení zákazníci z důvodu technické odstávky budou objednávky realizované v týdnu od 4. do 8. července expedovány až v následujícím týdnu. Děkujeme za pochopení.

Foto na desku

Okamžiky, které mají hloubku.

Foto na desku

Fotografie adjustované na odolných a moderních deskách jsou chráněny laminační fólií s UV filtrem. Výjimkou je fotografie na dřevěné desce do rozměru 30×45 cm, na kterou adjustujeme fotopapír silk. Fotografie na deskách jsou perfektním řešením pro výzdobu rozličných interiérů a v případě alu-dibond desky i exteriéru. Fotografie na dřevěné desce nabízíme již od velikosti 10×15 cm, čímž se stává super alternativou k běžným rámečkům.

objednatobjednat
  • 30×45 cm
  • 60×60 cm
  • 60×90 cm
  • 80×120 cm

Fotografie na dřevěné desce

Fotografie na dřevěné desce je krásnou a svěží prezentací vašich fotografií. Úžasně zútulňuje interiéry, a nejen díky tloušťce 2,7 cm vyniká v prostoru. Nabízíme ji ve velikosti 10×15 až 60×40 cm.

Menší formáty dodáváme se stojánkem.

Fotografie na lehčené desce

Fotografie na lehčené desce je jiná… Okamžitě upoutá pozornost - tloušťka 2,5 cm a černá boční hrana nedají uniknout žádnému pohledu.

Menší formáty dodáváme se stojánkem.

Gatorfoam

Gatorfoam deska je díky svému způsobu výroby velmi lehká, a i při tloušťce 0,5 cm se ve velkých formátech neprohýbá. Fotografii chrání laminační fólie s UV filtrem. Gatorfoam deska je perfektním řešením právě pro velké tisky. Standardně ji vyhotovujeme v rozměrech od 20×20 do 60×90 cm. Máte-li zájem o větší velikost (max. 120×240 cm), pošlete nám poptávku na .

Alu-dibond

Alu-dibond je sendvičová hliníková deska s profilem 0,3 cm. Má krásnou, ostrou pohledovou stranu. Hodí se do moderních interiérů. Vhodná je i do exteriéru.

Dodáváme ji se závěsným systémem včetně skoby a hmoždinky.

Fotogalerie

foto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na desku
Ověřeno zákazníky