Foto na desku

Okamžiky, které mají hloubku.

Foto na desku

Fotografie adjustované na odolných a moderních deskách jsou chráněny laminační fólií s UV filtrem. Výjimkou je fotografie na dřevěné desce do rozměru 30×45 cm, na kterou adjustujeme fotopapír silk. Fotografie na deskách jsou perfektním řešením pro výzdobu rozličných interiérů a v případě alu-dibond desky i exteriéru. Fotografie na dřevěné desce nabízíme již od velikosti 10×15 cm, čímž se stává super alternativou k běžným rámečkům.

objednatobjednat
  • 30×45 cm
  • 60×60 cm
  • 60×90 cm
  • 80×120 cm

Fotografie na dřevěné desce

Fotografie na dřevěné desce je krásnou a svěží prezentací vašich fotografií. Úžasně zútulňuje interiéry, a nejen díky tloušťce 2,7 cm vyniká v prostoru. Nabízíme ji ve velikosti 10×15 až 60×40 cm.

Menší formáty dodáváme se stojánkem.

Fotografie na lehčené desce

Fotografie na lehčené desce je jiná… Okamžitě upoutá pozornost - tloušťka 2,5 cm a černá boční hrana nedají uniknout žádnému pohledu.

Menší formáty dodáváme se stojánkem.

Gatorfoam

Gatorfoam deska je díky svému způsobu výroby velmi lehká, a i při tloušťce 0,5 cm se ve velkých formátech neprohýbá. Fotografii chrání laminační fólie s UV filtrem. Gatorfoam deska je perfektním řešením právě pro velké tisky. Standardně ji vyhotovujeme v rozměrech od 20×20 do 60×90 cm. Máte-li zájem o větší velikost (max. 120×240 cm), pošlete nám poptávku na .

Alu-dibond

Alu-dibond je sendvičová hliníková deska s profilem 0,3 cm. Má krásnou, ostrou pohledovou stranu. Hodí se do moderních interiérů. Vhodná je i do exteriéru.

Dodáváme ji se závěsným systémem včetně skoby a hmoždinky.

Recenze

Veronika Kružíková

hodnocení:

„Zbožňuju tento produkt. Je to parádní dárek, který vždy potěší, ať už mé klienty nebo moji rodinu. K fotce není potřeba již žádný rámeček, stačí postavit na parapet nebo poličku, zezadu podepřít malým stojánkem, který je součástí balení a máte své blízké stále na očích.“

Web Veroniky Kružíkové

Patrik Hácha

hodnocení:

„Happy jak dva grepy! Vůbec jsem neváhal, jakou fotku si vytisknout… New York je prostě srdcovka 🤍. Fakt kvalitní tisk, precizní práce a skvělá spolupráce se nehledá jednoduše, ale s Kvalitními fotkami je to dlouhodobě fakt pecka! Pak už nastal jen můj největší problém, kam tak velký obraz pověsit, zdi už jsou takřka plné…“

Web Patrika Háchy

Fotogalerie

foto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na deskufoto na desku
Ověřeno zákazníky