Sleva na školní foto, sleva 20% na foto na stěnu.

O nás

Jsme spíše holčičí tým. Dlouhou dobu byl Jindra jediným mužským v našem harému, pak ho zachránil Ondra, o něco později se k nim přidal Lukáš a nejnovějším členem mužské části týmu je Pepa, a tak se síly pozvolna vyrovnávají.

S našimi zákazníky udržujeme osobní a přátelské vztahy. Máme prostě kamarádský přístup a chceme, aby naši klienti věděli, že jsme tu vždycky pro ně, že pro ně chceme to nejlepší, a že jsme jim vděční za to, kam se i díky nim posouváme.

Zaregistrujte se a získejte speciální nabídku služeb pro profesionální fotografy.

tým Kvalitní fotky
 • Ivet

  Ivet

  Stará se o vyvolávání fotografií a zprávy na Facebooku. Je obětavá, vtipná, hodná a má krásný a nakažlivý úsměv. Mimo práci v Kf vám může zazpívat třeba na svatebním obřadu.

 • Lukáš

  Lukáš

  Vyhotovuje velkoformátové fotografie a fotoobrazy. Je precizní a při jakékoliv nesrovnalosti okamžitě volá klientům a navrhuje případná řešení. Řídí firemní rádio, což je občas docela zábava.

 • Jindra

  Jindra

  Nejskvělejší šéf na světě, který nám dovolil o něm napsat, co chceme. Dbá na dobré vztahy se zákazníky i svým týmem a neustále hledá cesty k tomu, jak nabízet lepší a kvalitnější služby a produkty. Je to srdcař, pohodář, a fotograf.

 • Dita

  Dita

  V jejích rukách leží administrativa Kf a zákaznická podpora. Pokud nám někdo zavolá, dovolá se právě Ditě, která je milá, ochotná, pečlivá a má úžasnou jiskru v oku. Jo, a je spokojená, když má čistý stůl!

 • Pepa

  Pepa

  Nejnovější posila a další fotograf v našem týmu. Nenápadný a fajnový kluk s úžasným citem pro barvy, milující rap, dobré jídlo a skateboarding.

 • Andrej

  Andrej

  Řádně ukecaná, svérázná a energická ženská, která řídí expedice produktů a zakládá si na jejich perfektním zabalení.

 • Marťa

  Marťa

  Tak to je maminka našich fotoknih. U jejich výroby je od samého počátku a nejspíš by je zvládla vyrobit i poslepu. Je to rychlík a totální pečlivka. Ráda poradí a je pořád usměvavá.

 • Žanet

  Žanet

  Další žena v týmu, která pro vás vyrábí v tandemu s Marťou veškeré fotoknihy a řeší každý detail. Je spolehlivá, tichá a pracovitá. Ve volném čase ráda cestuje a pečuje o zahradu.

 • Lenka

  Lenka

  Věnuje se výrobě vámi toliko oblíbených leporel a fotografií na desky. Je velmi šikovná, rychlá, krásná a zábavná. Ráda jezdí na kole.

 • Hanka

  Hanka

  Aktuálně je na mateřské dovolené. V sezóně nám chodí vypomáhat nejen s vyvoláváním fotografií. Je pečlivá a rychlá, jakože extrémně – před příjezdem dopravců chtěla vždy odbavit a nachystat co nejvíce zakázek.

 • Terezka

  Terezka

  Další maminka, kterou máme na mateřské dovolené. Terka obstarává zákaznickou podporu – obsluhuje on-line chat, vždy ráda poradí a pomůže.

 • Romana Marie

  Romana Marie

  Perfekcionistická markeťačka, jejíž doménou je komunitní, obsahový a influencer marketing. Provází vás v každém příspěvku, dělá s vámi rozhovory atd. Miluje focení a komunikaci. Procestovala půl světa, až se usadila s našim designérem Ondrou tady na Vysočině.

 • Ondra

  Ondra

  Nadaný produktový designér, známý jako piiir.cz a výrobce fotoalb, sešitů, notýsků atp. Navrhuje naše produkty do nejmenšího detailu, které jsou pak díky němu dokonalé. Je to detailista, který žije papiiirem. Má rád dobré kafe a s oblibou míchá koktejly.

 • Míša

  Míša

  Nejméně viditelný, ale důležitý člen týmu, který dává srdíčka k vašim komentářům, odpovídá na IG zprávy, a je pořád na příjmu (svou práci miluje natolik, že nevypne ani na dovolené). Je to milá holka, studentka architektury, a taky fotografka.

Ověřeno zákazníky