Probíhající AKCE: 30% SLEVA na leporelo / Školní fotky za pár kaček více

O nás

Jsme česká rodinná firma profesionálních fotografů, která fotkou žije dnes a denně více jak 20 let. A tak víme zcela přesně, jakou kvalitu požadovat, aby vaše fotografie vypadaly perfektně. Dbáme na vysoký standard kvality našich služeb a produktů. Na nejmodernějších strojích vyvoláváme a tiskneme na nejlepší materiály od společností Fujifilm, Fomei a Canson. Samozřejmostí jsou pravidelné údržby a testy všech našich strojů, díky čemuž dosahujeme standardně vysoké kvality tisku fotografií.

Věnujeme maximální pozornost logistice našich fotoproduktů – všechny zakázky musí být doručeny nepoškozené. Velkoformátové tisky nebalíme do tubusu. Odesíláme je v pevném kartonu, který zajistí bezchybný vzhled fotografie.

Vysoce funkční systém pro přenos dat zajistí jednoduché a časově nenáročné elektronické odeslání fotografií rovnou k nám. Podle rozsahu zakázky expedujeme už do druhého dne. Při nákupu nad 700 Kč navíc nabízíme se společností Zásilkovna poštovné zdarma.

Pojďte s námi spolupracovat. Profesionální a osobní přístup je pro nás prioritou. Díky tomu můžeme budovat dlouhodobé vztahy s našimi klienty. Což pro nás nejsou prázdné fráze!

Zaregistrujte se a získejte speciální nabídku služeb pro profesionální fotografy.

  • Fujifilm
  • Fomei
  • Canson
  • SmartAlbums
  • Epson
Ověřeno zákazníky