Foto v rámu

Fotografie, které vyniknou v prostoru.

Foto v rámu

Klasická, ale moderní adjustace fotografií. Vhodně zvolený rám zvýrazní jakoukoliv fotografii a zapadne do každého interiéru. Fotografie v rámu nejsou opatřeny sklem, aby vynikly vlastnosti fotopapíru a pohled diváka nerušily nechtěné odlesky. Je to jedna z nejdokonalejších forem prezentace fotografií.

Dřevěné rámy odebíráme od české značky Larson-Juhl (Lira), které svou tradicí a řemeslností zajistí skutečnou kvalitu a originalitu výsledného fotoproduktu. Historie této značky sahá do roku 1881.

Kovové rámy odebíráme od značky české Nielsen, která vyrábí rámy od roku 1971 patentovanou a unikátní technologií. Nejen, že tak vyniká mezi ostatními výrobci, zároveň svým rámům propůjčuje vysoké kvality co do barevné stálosti, pevnosti a odolnosti.

Máte možnost zvolit si, zda chcete tento produkt s laminací či bez. Laminace (potažení průhlednou fólií) chrání fotoprodukt proti UV záření. Je také odolnější vůči poškrábání. Bez laminace bude fotoprodukt levnější.

U všech typů fotografií v rámu (s paspartou i bez) nabízíme možnost kontroly kvality dat. Díky tomu zjistíte, jak velký obraz si můžete nechat vyrobit.


 • foto v rámu bez pasparty

  Bez pasparty

  Fotografie není chráněna sklem, ale laminační fólií s UV filtrem. Výsledný fotoprodukt je díky tomu velmi lehký. V nabídce máme klasické a hluboké černé, bílé a přírodní rámy; ozdobné zlaté a stříbrné.

  • Dřevěné rámy Larson-Juhl (Lira) a kovové rámy Nielsen.
  • Produkt nabízíme v rozměrech od 20×20 do 100×150 cm.

  Chcete vědět, jak bude vaše fotka vypadat ve zvoleném rámu?
  Pak si vyberte možnost “objednat s vizualizací”.

  objednat zrychleně objednat s vizualizacíobjednat
 • foto v rámu s paspartou

  S paspartou

  Pro tento produkt se používá fineartový fotopapír. Pasparty mají čisté zpracování a šikmý řez. V nabídce máme klasické a hluboké černé, bílé a přírodní rámy; ozdobné zlaté a stříbrné.

  • Dřevěné rámy Larson-Juhl (Lira) a kovové rámy Nielsen.
  • Produkt nabízíme v rozměrech od 20×20 do 100×150 cm.

  Chcete vědět, jak bude vaše fotka vypadat ve zvoleném rámu?
  Pak si vyberte možnost “objednat s vizualizací”.

  objednat zrychleně objednat s vizualizacíobjednat

Výběr rámů

 • dřevěný rám přírodní

  Dřevěný rám přírodní

 • dřevěný rám černý

  Dřevěný rám černý

 • dřevěný rám bílý

  Dřevěný rám bílý

 • dřevěný rám hluboký přírodní

  Dřevěný rám hluboký přírodní

 • dřevěný rám hluboký černý

  Dřevěný rám hluboký černý

 • dřevěný rám ozdobný zlatý

  Dřevěný rám ozdobný zlatý

 • dřevěný rám ozdobný stříbrný

  Dřevěný rám ozdobný stříbrný

 • hliníkový rám stříbrný

  Hliníkový rám stříbrný

 • hliníkový rám černý

  Hliníkový rám černý

Recenze

Aneta Anie Přibová

hodnocení:

"Fotografie s paspartou v dřevěném rámu mi přijdou jako skvělá dekorace interiéru. Objednala jsem dřevěný rám v bílé barvě s mojí fotografií italského jezera Lago di Carezza. S výsledkem jsem moc spokojená! Fotografie je matná a má moc krásně detaily. V interiéru vypadá ještě líp, než jsem čekala. Už vybírám další, které bych si vytiskla. Děkuji Kvalitním fotkám za takovou parádu."

Web Anety Anie Příbové

Jitka Šidlová

hodnocení:

„Není nic hezčího než vyzdobit své domovy fotkami. Kvalitní fotky mají ve své nabídce tuto elegantní klasiku – foto zasazené do dřevěného rámu, který bude slušet každé fotce. Přes fotku sice není žádné sklo, ale je chráněna laminací. Produkt je díky tomu lehoučký a člověk se do něj snadno zamiluje. Určitě nezůstanu u jednoho kousku.“

Web Jitky Šidlové

Fotogalerie

fotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámufotografie v rámu
Ověřeno zákazníky