Sleva na školní foto.

Fotomagnetky

Z pravých fotek, v mnoha variantách a s magnetickou fólií.

vytvořit fotomagnetku online

Fotomagnetky

Všichni je milují, chtějí nebo potřebují. A úplně nejlepší jsou personalizované magnetky. Tedy ty, na kterých jsou pravý fotky vašich dětí, vzpomínek na letní dovolenou, cestu po světě, nej okamžiky ze svatby, oslavy narozenin vaší babičky, dědečka… Vybírejte ze spousty tvarů, forem provedení a velikostí, které byly zvoleny tak, aby se z magnetek daly dělat koláže. Tomu říkáme to pravý magnetický!

Abychom magnetkám usnadnili cestu do vašich domácností a srdcí, zařadili jsme do nabídky i magnetické fólie.

  • Fotografie vyvoláváme na kvalitní fotografický papír silk.
  • Vysoká kvalita zpracování.
V nabídce máme:
  • Čtverec, kruh a šestiúhelník – s rámečkem či bez rámečku v rozměrech 7,5×7,5 cm, 10×10 cm a 15×15 cm.
  • Obdélník – s rámečkem či bez rámečku v rozměrech 7,5×10 cm a 10×15 cm.
  • Retro formáty – mini, square, wide.
  • Fotostrip na 2-5 fotografií.
  • Filmstrip na 2-5 fotografií.
papír na magnetky

Papír

Fotky netiskneme, ale vyvoláváme na kvalitní fotopapír Fujifilm silk. Ten je úžasný v tom, že na něm neulpívají otisky prstů a krásně odráží světlo. Díky němu mají magnetky krásně stálé a živé barvy a jejich kvalita je top strop :)

koláže

Koláže

Díky promyšleným formátům a velikostem je možné z fotomagnetek vytvářet všelijaké koláže – příběhy, vzpomínky na výlety, top momentky z oslavy narozenin… Pro děti tak vzniká skvělý prostor pro hru a fantazii.

zaoblené rohy magnetek

Zaoblené rohy

Je to dyzajnový prvek čtvercových a obdélníkových formátů, díky němuž působí fotomagnetky čistě a precizně. Decentně zaoblené rohy mají i šestiúhelníkové formáty.

magnetická tabule

Samolepící magnetická fólie

Matně černou samolepící magnetickou fólii lze umístit na zeď, skříň, vestavěnou lednici… cokoliv vás napadne. Její tloušťka je 1 mm, je lehká a dobře drží i na nerovné zdi. Folie je dostupná v rozměrech 100×60, 60×60 a 60×40 cm (nůžkami lze upravit na vámi požadovaný formát). Je možné ji opětovně popisovat křídou, která je součástí balení.

Recenze

Kateřina Krausová

hodnocení:

„Novinka v podobě fotomagnetů je skvělou příležitostí, jak si doma udělat svoji malou galerii. Na lednici, na plechové skříni nebo na magnetické fólii, která se dá objednat spolu s magnety. Je na výběr spousta tvarů a velikostí, tím pádem si můžete galerii jednoduše obměňovat podle nálady a mít tak svoje oblíbené momenty stále na očích.“

Instagram Kateřiny Krausové

Barbora Kučerová

hodnocení:

„Dlouho jsem si přála mít pro klienty ke klasickým fotkám drobnost navíc – něco nového, milého, nápaditého... a pak přišly fotomagnetky 🤩 od Kvalitních fotek. Klienti si je vystaví na ledničku atp., přidají k nim magnetky s fotkami z celého roku a protože Kf dodávají i černou čmárací fólii, můžou si k nim psát i milé vzkazy.“

Web Barbory Kučerové

Fotogalerie

magnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotekmagnetky z pravých fotek
Ověřeno zákazníky