Sleva na školní foto, sleva 20% na foto na stěnu.

Portfolia spolupracujících fotografů

Najdi si tu svého fotografa.

Portfolia spolupracujících fotografů

Na této stránce najdete seznam fotografů, se kterými spolupracujeme a jejichž služby vám rádi doporučíme. Najít zde můžete rodinné, svatební, portrétní, newborn, reportážní i dokumentární fotografy, včetně těch, kteří fotí porody. Na této stránce jsou uvedeny základní informace o fotografovi (co fotí, kde fotí a jeho fotografické BIO). Pokud chcete o daném fotografovi vědět více, vidět výběr z jeho portfolia, pak je potřeba si rozkliknout celý profil. Všem fotografům jsme položili pár otázek, které by vám měly pomoci vybrat si pro sebe toho nejlepšího.

Fotografové

Hana Stehlíková

Hana Stehlíková

Co fotí? Fotím rodinné příběhy – svatby, těhotenství, miminka, rodinná focení… Většina klientů jsou moji stálí, takže zvěčňuji průběžně jejich důležité životní okamžiky.
Kde fotí? Na Moravě.

Fotografie ode mě budou připomínat a dokola vyprávět Váš neopakovatelný příběh.

Další info
Jan Dvořák

Jan Dvořák

Co fotí? Svatební, rodinný a portrétní fotograf. Ve volné tvorbě fotím převážně akty.
Kde fotí? Po celé České republice.

Jsem svatební a portrétní fotograf z Kamenice nad Lipou, malého města na Vysočině. Od roku 2020 Fomei ambasador. Fotit jsem začal už na střední škole, někdy v roce 1998, tenkrát ještě s analogovými fotoaparáty. Focení lidí se stalo mou životní vášní a nakonec i povoláním.

Další info
Jana Kubíčková

Jana Kubíčková

Co fotí? Svatby a rodinky.
Kde fotí? Na Moravě a na Vysočině.

Jsem rodinná a svatební fotografka a na fotkách mám ráda přirozenost a nenucenost. A úplně nejraději zachycuji emoce.

Další info
Denisa Havlínová

Denisa Havlínová

Co fotí? Svatby, rodiny a částečně ateliér v minimalistickém pojetí.
Kde fotí? V severních a středních Čechách.

Fotím již přes 10 let. Jsem veselá a myslím, že i moderní fotografka, která se stále vzdělává ve světě fotografie a sleduje, co je nového. Miluji minimalismus a z každého focení chci vytvořit něco jedinečného.

Další info
Marie Anna Holíková

Marie Anna Holíková

Co fotí? Dámský portrét.
Kde fotí? Na Vysočině, v Třebíči.

Ateliérová fotografka z Třebíče, která razí heslo, že každá žena by měla mít svůj portrét, na kterém se cítí být krásná.

Další info
Martin Holík

Martin Holík

Co fotí? Svatby.
Kde fotí? Na Moravě.

Ahoj, jako kluk jsem začal fotit pro neziskovky, postupně jsem se přeorientoval na zahraniční konflikty, kdy jsem za fotky z Izraele dostal své první ocenění na Czech Press Photo. Postupně jsem ale zjistil, že válka není pro mě a začal jsem fotit svatby. A ty fotím už skoro 15 let a mám jich za sebou přes 500.

Další info
Kateřina Nevřelová

Kateřina Nevřelová

Co fotí? Dětský portrét.
Kde fotí? V Opavě a Praze.

Nejsem jen fotografka, ale tvořím pro své klienty i nádherné fotoobrazy a dekoruji tak jejich domov tím nejkrásnějším – uměleckými portréty jejich dětí. Krom toho taky učím fotografy jak podnikat ve focení. Vytvořila jsem online koučink, program pro začínající i pokročilé fotografy, kteří se chtějí fotkou živit.

Další info
Romana Marie Jokelová

Romana Marie Jokelová

Co fotí? Svatby, rodinky, páry, těhotenství, porody.
Kde fotí? Celá Česká republika.

Jsem holka, o který budete při focení vědět – mám "šíro", takže bývám v centru dění – díky tomu budou fotky hodně dynamický. Samozřejmě se umím i stáhnout a zachycovat dění kolem sebe z dálky…

Další info
Kamil Hauptmann

Kamil Hauptmann

Co fotí? Život, brand, kulturu.
Kde fotí? V Moravskoslezském kraji, po celé ČR.

Emoce a světlo, to jsou dva klíčové faktory spojující celou moji tvorbu, ať už fotím výpravné scény, atmosféru na pracovišti, komorní portréty, jídla v restauracích, svatby, rodinky nebo divadelní reportáž.

Další info
Markéta Daňková

Markéta Daňková

Co fotí? Rodiny, mateřské a newborn fotky.
Kde fotí? V Pardubicích.

Focení se věnuji od roku 2011, začala jsem tvořit na mateřské dovolené s prvním dítětem. Od té doby jsem ušla cestu až k vlastnímu ateliéru a specializuji se poslední roky na focení novorozených miminek a rodinná focení.

Další info

Fotografové, chcete zde mít své portfolio?

Vyplněním dotazníku můžete získat profesní medailonek na webu Kvalitních fotek. Zkuste to a buďte vidět! Dotazníku je potřeba věnovat trochu času, tak si udělejte chvilku pro sebe, projděte si otázky, popřemýšlejte, co o sobě chcete říct a vyberte pár fotek, které nejlépe vystihnou vaši práci.

Dotazník

Z našeho blogu

Ověřeno zákazníky