Sleva na školní foto.

Fotoobrazy

Udělá radost vám i návštěvám.

objednat fotoobraz

Fotoobrazy

Fotoobraz tiskneme na plátna muzejního typu se saténovým charakterem, které vypínáme na dřevěný rám. Fotoobraz je odolný vůči UV záření, a tak neztrácí na své barevné kráse. Výjimečná barevná stálost, plná černá a syté barvy vás budou těšit dlouhá léta.

  • Ručně vyráběný fotoobraz.
  • Data potřebná pro ohyb plátna si zrcadlíme, vždy tak budete mít zobrazenou celou fotografii.
  • Kontrola kvality dat – zjistěte, jak velký obraz si můžete nechat vyrobit.
objednat zrychleně
objednat v editoru
možnost vytvoření koláže
objednat
  • 30×45 cm
  • 60×60 cm
  • 60×90 cm
  • 80×120 cm
fotoobraz fomei canvas 340

Fomei canvas 340

Matné bělené plátno, které se pyšní neobyčejně vysokým kontrastem a ostrostí kresby. Kvalitu dokládá i složení podložky, kdy poměr bavlny a polyesteru je 78 : 22.

Fotoobraz premium hahnemuhle 400

Premium hahnemuhle 400

Toto vysoce kvalitní plátno nabízí jemnou strukturu, která se zvláště hodí pro tisk profesionálních fotografií. Extra bílý bod poskytuje jasné svěží barvy a kontrasty pro černobílé reprodukce.

Fotoobraz Canon Canvas 375g

Canon Canvas 375g

Plátno ze směsi bavlny a polyesteru (25%/75%) s vysoce kvalitním matným mikropórovitým povrchem proti popraskání. Jedinečná povrchová úprava zajišťuje dokonalý matný vzhled.

Recenze

Eva Procházková

hodnocení:

„Fotoobrazy od Kvalitních fotek máme v naší domácnosti na každém rohu a návštěvy z nich nemohou spustit oči. Fotoobrazy vynikají v krásně živých a věrných barvách a zpracování samotných obrazů je naprosto precizní. Dodání fotoobrazů je bezkonkurenčně rychlé, což v nabité svatební sezóně nebo před Vánoci oceňuji. Tady mě nikdy nezklamou. Za pečující a poctivý přístup jsem vděčná.“

Web Evy Procházkové

Zuzana Diesslová

hodnocení:

„Když jsem opět superrychle obdržela balík s fotoobrazem v kvalitě „premium“, tak jsem opravdu nečekala, že v něm bude taková nádhera. Už na první pohled je ta kvalita znát. Chtěla jsem mít černobílou fotografii na plátně ve větším formátu a je skvělý, jak na něm ještě víc vynikla ostrost. Každá návštěva fotoobraz chválí. Díky za zrealizování a vždy skvělý výsledek, Kvalitní fotky.“

Instagram Zuzany Diesslové

Fotogalerie

fotoobrazfotoobrazfotoobrazfotoobrazfotoobrazfotoobrazfotoobrazfotoobrazfotoobraz
Ověřeno zákazníky