Sleva na školní foto, sleva 20% na foto na stěnu.
Fotoknihy parents book set

Parent’s book set

Balíček je tvořen třemi fotoknihami se stejným obsahem a personalizací – jednou fotoknihou 30×30 cm pro novomanžele a dvěma fotoknihami 20×20 cm pro jejich rodiče.

Začít navrhovat
Fotoknihu si poskládáte podle svých potřeb v našem intuitivním editoru.
vytvořit pomocí AI
Fotoknihu za vás připraví umělá inteligence a vy jen doladíte detaily.
30x30 cm
30×30 cm (výška)
30x30 cm
20x20 cm
20×20 cm
20x20 cm
  • Tento set fotoknih je určen pouze fotografům.
  • K výrobě setu je potřeba dodat data pro fotoknihu o rozměru 30x30 cm (Pozor! Nelze navrhnout fotoknihu o rozměru 20x20 cm a z té chtít vyrobit fotoknihu o rozměru 30x30 cm).
  • Fotoknihy o rozměru 20x20 cm jsou obsahem (zvolené fotografie a jejich uspořádání v knize) a zpracováním (potahový materiál, papír, kapitálek, personalizace) přesnou kopií fotoknihy 30x30 cm. Rozdíl je tedy jen v jejich velikostech a nelze v nich dělat žádné úpravy.
  • Tento set je fotografům dostupný za zvýhodněné ceny. Informaci o cenách setu najdete v ceníku fotoknih.

Set objednáte následujícím způsobem

1. V našem on-line editoru navrhnete fotoknihu o velikosti 30×30cm a projekt uložíte

2. Ve vašich projektech tento projekt zduplikujete
jak objednat parents book set

3. U duplikovaného projektu klikněte na tlačítko "Úpravy"
jak objednat parents book set

4. V on-line editoru klikněte na „změna parametrů“ a změňte rozměr na velikost 20×20cm. Poté můžete fotoknihu velikosti 20×20cm objednat.
jak objednat parents book set

5. V košíku upravte u fotoknihy 20×20cm počet kusů.jak objednat parents book set

6. Slevu na celý set si uplatníte pomocí kodu, který naleznete po přihlášení v ceníku fotoknih.

Snadná příprava fotoknihy

Díky využití moderní umělé inteligence nyní můžete vytvořit dokonalou fotoknihu snadněji a rychleji než kdy dříve.

Automatický výběr nejlepších fotek

Vybere ty nejlepší fotografie z nahraných snímků. AI se zaměřuje se na ostrost, otevřené oči a další klíčové detaily, ignoruje screenshoty a fotografie nízké kvality tak, aby byla vaše fotokniha plná jen těch nejlepších momentů. Navíc, pokud máte více podobných záběrů, AI vždy vybere ten nejlepší.

Využití všech nahraných fotografií

Chcete-li použít všechny vaše fotografie, umělá inteligence z nich vytvoří návrh fotoknihy. Bez ohledu na to, kolik snímků nahrajete, AI se postará o jejich optimální rozmístění na jednotlivé stránky.

Co říkají zákazníci

Co o nás říkají spokojení zákazníci a jak naše fotknihy obohatily jejich životy.

"Kvalitní fotky jsou naprostá srdcovka! Tiskneme u nich nejen pro sebe, ale i pro naše klienty. Milujeme nejenom to, že jde o českou firmu, ale i to, jak jsou šikovní, spolehliví a rychlí. Mají široký výběr fotoproduktů, které jsou krásně zpracované. Doporučujeme je všem, kdo hledají kvalitu, profesionalitu a osobní přístup. A ty jejich nové fotoknihy?! Jsou skvělé! Každý si určitě vybere, protože nabízejí varianty pro každého, ať už cenově dostupné nebo luxusnější. S novými kolekcemi, barvami a designy se otevírají nové možnosti pro uchování vzpomínek!"

You’n’me Hub - fotografové

"Na nové knihy jsem se těšil a upřímně o dost předčily mé očekávání. Vždycky jsem vybíral spíš. Plátna minimálně, ale z nových pláten Sofia a saténu Skywalk jsem nadšený. Navíc přibyla varianta fine-art papíru a spousty dalších detailů – černý proklad, které lze u každé knihy vybrat, takže se výsledné produkty posunuly o hodně dopředu. Velkým plusem jsou také možnosti levnějších fotoknih, ale se stejně kvalitním tiskem, na který jsem zvyklý. Těším se až si sestavím novou nabídku fotoproduktů pro zákazníky, protože tohle je fakt velký!"

Honza Martinec - fotograf
Vytvořte si tu nejkrásnější fotoknihu pomocí našeho návodu.

Vytvořit opravdu pěknou fotoknihu nemusí být zrovna jednoduché. Obzvláště tehdy, jdete-li na to úplně poprvé. Z tohoto důvodu jsme pro vás sepsali blog, který by vám s tím měl pomoci.

Časté otázky

Některé dotazy se často opakují. Připravili jsme na ně krátké odpovědi.

Gravírování je vypalování textu a grafiky laserem, barva se tedy nedá ovlivnit. Je u každého materiálu jedinečná, obvykle vychází v odstínech hnědé a šedé a v případě semišového potahu pak v tmavším odstínu zvolené barvy. Podklady pro gravírování připravujte v černé barvě na bílém pozadí.
Pokud je již objednaná, pak na nás obraťte přes email info@kvalitnifotky.cz – napište požadované změny a nezapomeňte uvést číslo objednávky. Pokud to bude možné, vašim požadavkům vyhovíme.
Ještě není fotokniha objednaná? To je snazší. Navrhujete-li ji v našem editoru, dají se změny provést přímo v něm. Stačí kliknout na položku „Změna parametrů“ kde vše nastavíte podle vaší potřeby.
Pokud u toho není upozornění v podobě oranžového či červeného kolečka s vykřičníkem, pak to není potřeba řešit. Obvykle jde o problém s kolísáním internetu. Oranžové kolečko znamená, že je fotka jakž takž v pořádku. Červené vás "donutí" fotku vyměnit za jinou s lepším rozlišením.
V takovém případě se nejspíš nacházíte ve Smart Editoru. Tam doporučujeme využívat funkci kouzlení – tzn. automatického návrhu fotoknihy, který přidání stran neumožňuje. Stále potřebujete přidat dvoustranu? Pak je potřeba přepnout do Editoru. Tlačítko pro změnu rozhraní najdete na horní liště.
Zvolíte-li si variantu s tenkými listy, tzn. bez prokladu, pak může mít 10 až 60 stran. Pokud si vyberete variantu se silnějšími listy, tzn. jedním prokladem, pak může mít 10 až 40 stran.

Fotogalerie

Fotoknihy parents book setFotoknihy parents book setFotoknihy parents book setFotoknihy parents book set
Ověřeno zákazníky