Sleva 20% na fotosešity, sleva 20% na fotoalba

Fotokalendáře

Pěkný osobní fotoprodukt z pravých fotografií.

vytvořit fotokalendář online

Nástěnné fotokalendáře

Fotokalendáře vyrábíme z pravých fotografií, jejich výjimečně ostrá reprodukce a intenzivní barvy budou mluvit za vše.

Fotokalendář si sami rychle a jednoduše navrhnete v našem programu, ve kterém jsme vám připravili několik designových šablon.

 • Perfektní zpracování – kalendář je vyvolávaný pomocí fotoreprodukce.
 • 6 velikostí.
 • Kvalitní kovová kroužková vazba.
 • Variabilní počáteční měsíc a den v týdnu.
 • Názvy měsíců a dnů ve všech světových jazycích.
vytvořit fotokalendář online
 • 20×20 cm
 • 20×30 cm
 • 30×20 cm
 • 30×30 cm
 • 30×45 cm
 • 45×30 cm
buďte tvořiví

Buďte tvořiví

Definujte si vlastní začátek, barvu pozadí, označte významné dny a přidejte předem nastavené svátky. Vámi vybrané dny můžete opatřit malými fotografiemi, či k těmto dnům přidat vlastní texty.

Fotokalendáře si můžete nechat vyrobit v několika různých velikostech od 20×20 cm do 45×30 cm.

tiskneme na prémiový fotopapír

Tiskneme na prémiový fotopapír

Tiskneme na prémiový matný fotopapír od společnosti Fujifilm. Tento papír zajišťuje dlouhou životnost a přirozenou UV ochranu. Intenzivní barvy a reprodukční přesnost jsou jeho velkým benefitem.

vazba a zavěšení fotokalendáře

Vazba a zavěšení fotokalendáře

Používáme kvalitní kovovou kroužkovou vazbou, známou také jako wire-o, s očkem na zavěšení, která zajistí prohlížení kalendáře bez poškození. Kalendář je také opatřen pevnou kartonovou zadní deskou.

Recenze

Barbora Kučerová

hodnocení:

"Ty nej momenty mít na papíře. Celý rok na očích a mít na co vzpomínat . K A L E N D Á Ř... Všechny vaše (moje)fotky, kalendáře, fotoknihy tisknu jedině u Kvalitních fotek. Odesílají ještě ten den, maximálně do druhého dne a vždy perfektně zabalené."

Web Barbory Kučerové

Michaela Smetanová

hodnocení:

"Fotokalendáře od Kvalitní fotky jsou super. Pevné stránky tisknuté na prémiovým fotopapíře Fujifilm, pevná kroužková vazba, která se nezdeformuje a hlavně kvalitní, barevně přesný tisk. Můžete vybírat z různých formátů a designů. U Kvalitní fotky tisknu několikátým rokem a jsem si jistá, že už nepůjdu jinam. Jsem nadmíru spokojená a sobě i svým klientům chci poskytovat to nejlepší! Zkuste je taky, nebudete zklamaní!"

Web Michaely Smetanové

Z našeho blogu

Fotogalerie

fotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotek
Ověřeno zákazníky