Sleva na školní foto.

Fotokalendáře

Ručně vyráběné klasické i moderní fotokalendáře, které si jednoduše a rychle navrhnete v našem on-line editoru.

Připravte svým blízkým originální dárek, který pohladí srdce a každý měsíc přinese úsměv na tvář. S osobním fotokalendářem si můžete připomínat ty nejkrásnější chvíle strávené společně, od rodinných dovolených po každodenní radosti.

prémiová kvalita
Prémiová kvalita

Zářivé barvy a křišťálově čisté detaily na každé stránce, díky moderním tiskovým technologiím a prémiovým materiálům.

rychlé dodání
Rychlé dodání

Víme, že rychlé dodání je pro vás klíčové, proto je to priorita i pro nás. Většinu zakázek odesíláme do 2 dnů.

snadná příprava
Snadná příprava

Díky našemu intuitivnímu editoru zvládne přípravu fotokalendáře opravud každý. Klidně i na mobilu.

připravané šablony
Připravané šablony

Vyberte si z naší bohaté kolekce šablon a formátů, které jsou navrženy pro každou příležitost a vkus. Od minimalistických, po rodinné či cestovatelské.

Fotokalendáře

Vyberte kalendář, který bude každý den připomínat to, co je ve vašem životě důležité.


 • stolní týdenní fotokalendáře

  Stolní týdenní kalendáře

  Výroba probíhá pomocí digitálního tisku na silný papír 250 g/m2. Má týdenní kalendárium a pevnou kovovou kroužkovou vazbu.

  Cena od 663 Kč
  zjistit více
  tištěné týdenní kalendáře
 • tištěné fotokalendáře

  Tištěné nástěnné kalendáře

  Výroba probíhá pomocí digitálního tisku. Jsou dostupné velikostech: A4, A3 — na výšku i na šířku.
  Trendy motivy kalendářů.

  • měsíční
  • rodinný
  • roční
  • dvoudílný
  Cena od 149 Kč
  zjistit více
  tištěné nástěnné kalendáře
 • moderní stolní fotokalendáře

  Moderní stolní kalendáře

  Výroba probíhá pomocí digitálního tisku na pevný fotopapír. Má měsíční kalendárium a decentní stojánek z masivního dubu

  Cena od 798 Kč
  zjistit více
  moderní stolní fotokalendáře
 • moderní nástěnné kalendáře

  Moderní nástěnné kalendáře

  Představujeme vám náši novinku - moderní měsíční fotokalendář, který spojuje minimalistický design s kvalitním zpracováním.
  Vybrat si můžete ze dvou velikostí.

  Cena od 746 Kč
  zjistit více
  moderní nástěnné fotokalendáře
 • vyvolávané fotokalendáře

  Vyvolávané nástěnné kalendáře

  Fotokalendáře vyrábíme z pravých fotografií, jejich výjimečná ostrá reprodukce a intenzivní barvy budou mluvit za vše. Nabízíme jej v 6 velikostech.

  zjistit více
  Cena od 580 Kč
  vyvolavane nástěnné kalendáře
 • stolní měsíční fotokalendáře

  Stolní měsíční kalendáře

  Fotokalendáře jsou vyvolávány na prémiový fotopapír Fujifilm SILK, což zajišťuje živé barvy a ostrý detail. Nabízíme jej ve 3 velikostech.

  Cena od 330 Kč
  zjistit více
  stolní měsíční kalendáře

Co říkají zákazníci

Co o nás říkají spokojení zákazníci a jak naše kalendáře obohatily jejich životy.

"Fotokalendáře od Kvalitních fotek jsou super. Pevné stránky tisknuté na prémiovým fotopapíře Fujifilm, pevná kroužková vazba, která se nezdeformuje a hlavně kvalitní, barevně přesný tisk. Můžete vybírat z různých formátů a designů. U Kvalitní fotky tisknu několikátým rokem a jsem si jistá, že už nepůjdu jinam. Jsem nadmíru spokojená."

Michaela Smetanová

"Kdo nás zná, ví, že online kalendář je u nás na denním pořádku... Částečný návrat ke klasickým kalendářům by nám ale mohl rok 2024 o chlup zpřehlednit. Mrkli jsme se na nabídku fotokalendářů od Kvalitních fotek a hned jsme nadšeně vybrali 5 různých! Každý bude mít svůj smysl, místo atp."

Barb Kyzivat Drašnarová

"Tenhle stolní kalendář v dřevěnym ručně zpracovaným stojánku je fakt krásnej. Jednotlivé měsíce prohazujete za sebe a až rok uplyne, odstřihnete kalendárium a pěkný čtvercový fotky vám zbydou na památku. A do stojánku objednáte jen nový listy!"

Ivana Soukupová

"Všichni ho milují. Babičky, maminky, sestry atp., protože se rádi dívají na fotky těch, které mají rádi a občas si potřebují něco zapsat.
Vaše oblíbené fotografie budou na tomhle fotopapíru vypadat fantasticky. Dobře se na něj píše a nekroutí se! Na výběr je několik formátů a dyzajnů, stačí si vybrat! Záleží totiž jen na tom, kolik místa na své poznámky potřebujete."

Barbora Déduchová

Jednoduchý import z mobilu

Už žádné posílání fotek přes e-mail.

Rozhodli jste se fotokalendář navrhovat v počítači, ale fotky máte v mobilním telefonu a s jejich přenosem si nevíte rady? Náš editor nabízí funkcionalitu spárování mobilního telefonu s počítačem pomocí QR kódu. Snadno tak nahrajete vybrané fotky z vašeho mobilu do právě navrhovaného fotokalendáře.

Jak kalendáře vypadají

Nechejte se inspirovat ukázkami kalendářů, které již dělají radost.

moderní nástěnné fotokalendářefotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekstolní týdenní fotokalendářefotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekmoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářefotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekmoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní stolní měsíční fotokalendářefotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekmoderní stolní měsíční fotokalendářemoderní stolní měsíční fotokalendářestolní týdenní fotokalendářestolní týdenní fotokalendáře
Ověřeno zákazníky