Fotokalendáře

Kvalitní fotoprodukt, který si rychle vytvoříte i z mobilního telefonu.

Fotokalendáře

Ručně vyráběné fotokalendáře, které si jednoduše a rychle navrhnete v on-line editoru.

Kvalitní tisk, papír, pevná kovová vazba nebo masivní dubový stojánek. To vše dělá z našeho kalendáře krásný produkt, kterým si vyzdobíte váš interiér, nebo potěšíte své blízké.

 • editor je připravený pro návrh přes mobilní telefon
 • pokud navrhujete kalendář v počítači, tak pomocí QR kódu jednoduše importujete fotografie z vašeho telefonu přímo do projektu
 • kvalitní zpracování a rychlé dodání
 • tištěné fotokalendáře

  Tištěné nástěnné kalendáře

  Výroba probíhá pomocí digitálního tisku. Jsou dostupné velikostech: A4, A3 — na výšku i na šířku.
  Moderní motivy kalendářů.

  • měsíční
  • rodinný
  • roční
  • dvoudílný
  Cena od 149 Kč
  více informací
  tištěné nástěnné kalendáře
 • vyvolávané fotokalendáře

  Vyvolávané nástěnné kalendáře

  Fotokalendáře vyrábíme z pravých fotografií, jejich výjimečná ostrá reprodukce a intenzivní barvy budou mluvit za vše. Nabízíme jej v 6 velikostech.

  více informací
  Cena od 590 Kč
  vyvolavane nástěnné kalendáře
 • stolní fotokalendáře

  Stolní kalendáře

  Minimalistický design. Stojánek z masivního dubu. Jsou dostupné ve velikostech A5, A4 — na výšku i na šířku. Výroba probíhá pomocí digitálního tisku.

  Cena od 798 Kč
  více informací
  stolní kalendáře
navrhněte kalendář v mobilu

Rychlý návrh přes mobilní telefon

Možnost objednávat fotky přes telefon je samozřejmostí. U fotoproduktů, které si však sami navrhujete, už to tak samozřejmé nebývá. Naše fotokalendáře navrhnete rychle a pohodlně jak v počítači, tak v mobilním telefonu, což vám otevírá spousty možností…

import fotek pro fotokalendář z telefonu

Jednoduchý import fotek z telefonu do PC

Rozhodli jste se fotokalendář navrhovat v počítači, ale fotky máte v mobilním telefonu a s jejich přenosem si nevíte rady? Náš editor nabízí funkcionalitu spárování mobilního telefonu s počítačem pomocí QR kódu. Snadno tak nahrajete vybrané fotky z vašeho mobilu do právě navrhovaného fotokalendáře.

Recenze

Barbora Kučerová

hodnocení:

"Ty nej momenty mít na papíře. Celý rok na očích a mít na co vzpomínat . K A L E N D Á Ř... Všechny vaše (moje)fotky, kalendáře, fotoknihy tisknu jedině u Kvalitních fotek. Odesílají ještě ten den, maximálně do druhého dne a vždy perfektně zabalené."

Web Barbory Kučerové

Michaela Smetanová

hodnocení:

"Fotokalendáře od Kvalitních fotek jsou super. Pevné stránky tisknuté na prémiovým fotopapíře Fujifilm, pevná kroužková vazba, která se nezdeformuje a hlavně kvalitní, barevně přesný tisk. Můžete vybírat z různých formátů a designů. U Kvalitní fotky tisknu několikátým rokem a jsem si jistá, že už nepůjdu jinam. Jsem nadmíru spokojená a sobě i svým klientům chci poskytovat to nejlepší! Zkuste je taky, nebudete zklamaní!"

Web Michaely Smetanové

Fotogalerie

fotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotekfotokalendář z vlastních fotek
Ověřeno zákazníky