Tereza Kudrnová

Tereza Kudrnová

Fotím lidi. Nejčastěji mě oslovují rodiny s malými dětmi, těhotné páry, nebo maminky s čerstvě narozenými miminky, které jezdím fotit do pohodlí domova v náručí rodičů. Také moc ráda fotím prarodiče s vnoučaty, je to zase jiný rodinný pohled a obě strany si užijí společně strávený čas, kterého je mnohdy méně, než by si přáli. Sem tam si odskočím i na svatbu, ale dávám přednost menším rodinným svatbám :-)

Tereza Kudrnová

Něco osobního o Tereze:
Jsem maminka dvou dětí. Právě díky nim vím, jak je důležité prožít ty obyčejné chvíle, které nám v okamžiku zmizí a hodně vnímám, jak nám čas letí. Mám ráda pozdní snídaně a pomalá rána. Jsem společenská a ráda se směju u dobrého piva :-D. Miluji vůni lesa po dešti, ale i ruch města a jeho uličky, slunce v různých podobách, ale i mlhavé dny, mraky a všechna roční období.

Ve kterých koutech naší planety fotí?
V Pardubicích a Východních Čechách.

Co máš na focení ráda?
Jsem šťastná, když jsou lidé kolem mě šťastní a užívají si společné chvíle se svými nejbližšími a já to můžu vše zaznamenat. Baví mě vracet se při pohledu na fotky zpět v čase, díky bohu, že fotka existuje!
Fotografie je pro mě způsob, jak cítit lásku, pocity a propojení skrze obraz. Setkávám se s lidmi, abych předávala radost a zaznamenávala různá životní období.

foto Tereza Kudrnováfoto Tereza Kudrnová

Jsi spíš portrétní nebo reportážní typ fotografa?
Myslím, že je to hodně podle situace při focení a o tom s jakými lidmi se setkávám. Někdy je potřeba lidi více navést a jindy se vše odehrává samo a není nutné do situace zasahovat. Většinou si domů odnesu obojí, ale o něco více asi portréty :-)

Jak pracuješ s lidmi? Máš nějaké osobní fígle, přístup, díky kterému své klienty dokážeš naladit na společnou notu?
Já jsem celkem pozitivně naladěný, veselý a upřímný extrovert :D. Nedávno jsem i od klientů slyšela, že jsem radostná. Je možné, že je svou povahou a náladou nakazím a oni se pak uvolní, protože vidí, že jsem normální, no možná trochu nenormální člověk :). Děti si mě často oblíbí, protože jsem sama v duši stále dítětem :D.

foto Tereza Kudrnováfoto Tereza Kudrnová

Jaké fotoprodukty (od Kvalitních fotek) nabízíš svým klientům?
Dřevo miluji, proto mám doma fotky na dřevěné desce a na jejich zpracování nedám dopustit. Moc milá jsou i leporela, která doporučuji třeba jako dárek pro své blízké. Ovšem musím říct, že jsem kovářova kobyla :D. Ale chci to změnit a mám v plánu vyzkoušet fotosešit na fotky z naší dovolené a určitě i nádherné foto v rámu, po kterém neustále pokukuju :D.

foto Tereza Kudrnováfoto Tereza Kudrnováfoto Tereza Kudrnováfoto Tereza Kudrnováfoto Tereza Kudrnová
Ověřeno zákazníky