Moderní nástěnné Fotokalendáře

Minimalistický a dyzajnový měsíční fotokalendář.

objednat fotokalendář

Moderní nástěnné kalendáře

Představujeme vám náši novinku – moderní měsíční fotokalendář, který spojuje minimalistický design s kvalitním zpracováním.

  • velikost malého kalendáře 19×43 cm na šířku
  • velikost velkého kalendáře 28×63 cm na šířku
  • 300 g/m2 fotopapír, chamoix odstín, přírodní vzhled, nehlazený povrch, Cradle to Cradle Certified® Bronze
  • jednoduchý černý lakovaný háček
  • prostor pro poznámky
  • možnost odříznutí fotky pro další použití
Cena od 746 Kč
začít navrhovat
háček moderních fotokalednářů

Háček

Kalendář zaujme hned na první pohled i díky elegantnímu černě lakovanému háčku. Snadno s ním ozdobíte stěnu vašeho domova. Jeho minimalistický design se stane stylovým doplňkem vašeho interiéru a zároveň praktickým pomocníkem pro plánování a sledování důležitých termínů.

papír moderních fotokalendářů

Papír

Naše fotokalendáře jsou tištěny na papír přírodního vzhledu, který dodává každému měsíci autentičnost a teplý, přirozený vzhled.

300 g/m2 fotopapír, chamoix odstín, přírodní vzhled, nehlazený povrch, Cradle to Cradle Certified® Bronze

Recenze

Žaneta Hesek Kempná

hodnocení:

„Vánoce se blíží vesmírnou rychlostí a ty já mám spojené nejen s tvorbou kalendáře na další rok. Vyzkoušela jsem novinku od @kvalitnifotky a tento minimalistický kalendář s černým kovovým háčkem na zavěšení předčil všechna moje očekávání! Vypadá skvěle, má dostatek místa na poznámky, a svým designem se hodí do každého interiéru.
Myslím, že takový kalendář pod stromečkem by potěšil snad každého🤩“

Instagram Žaneta Hesek Kempná

Fotogalerie

moderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendářemoderní nástěnné fotokalendáře
Ověřeno zákazníky