Minirámečky

Mozaika vzpomínek na zeď i poličku.

objednat Minirámečky

Minirámečky

Minirámečky mají pěkný dyzajn. Měří 15×15 cm a na zdi z nich lze dělat úžasné koláže. Díky jejich rozměru a hlubokému profilu 3 cm je lze postavit na poličku. Chcete-li někomu udělat drobnou radost, obdarujte ho jedním minirámečkem. Má-li být radost veliká, pak jich zkuste víc.

 • Dřevěné rámy tenké 1,5 mm v černé a bílé barvě.
 • Fotografie lze zasadit do pasparty. I bez ní lícuje s rámem.
 • Bezotiskový fotopapír silk (vyvolávaná fotka).
 • Součástí balení je závěsný systém.

Cena minirámečků

 • minirámečky
  399 Kč / ks
  (při koupi 1-3 kusů)
 • minirámečky
  349 Kč / ks399 Kč
  (při koupi 4-8 kusů)
 • minirámečky
  299 Kč / ks399 Kč
  (při koupi 9 a více kusů)
 • u množstevní slevy nelze kombinovat jednotlivé varianty (pasparta a barva rámu)
 • příplatek za paspartu 50 Kč / ks
objednat
Minirámečky
koláže z minirámečků

Koláže

Díky optimální velikosti 15×15 cm je možné z minirámečků vytvářet krásné koláže – příběhy, vzpomínky na výlety, top momentky… Minirámečky dávají prostor vaší fantazii – 3 svisle, 4 do čtverce, 8 do čtverce, 5 vodorovně, mozaika 9, 4 a 4 pod sebe vodorovně. 3 a 3 svisle vedle sebe. Omrkněte doma všechny zdi a začněte zkrášlovat svůj interiér.

šablona minirámečků

Šablona

Naše šablona pro instalaci miniráměčků na zeď je ideální pro vytvoření koláže obsahující od 4 do 15 minirámečků. Každé umístění je pečlivě označeno, abyste mohli jednoduše a kreativně uspořádat svou vlastní galerii.

Minirámečky s paspartou

Pasparta

Používáme pravé a kvalitní pasparty, které mají čisté zpracování a šikmý řez. Jedině tak dostane fotografie v rámu hloubku a dokáže opravdu krásně vyniknout.

papír minirámečky

Papír

Fotky netiskneme, ale vyvoláváme na kvalitní fotopapír Fujifilm silk. Ten je úžasný v tom, že na něm neulpívají otisky prstů a krásně odráží světlo. Díky němu mají fotky v minirámečcích krásně stálé a živé barvy a jejich kvalita je top strop :)

Recenze

Romana Marie Jokelová

hodnocení:

„Minirámečky – novinka, která si získala mé srdce. Je to stylovka, ze který se dá poskládat příběh na zeď i na poličku. Dělám z nich koláže ze svatebního i rodinného focení a každý klient z toho má ohromnou radost. Doma jsem si udělala koláž z poslední dovolené.“

www.laskavole.love

Fotogalerie

minirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečkyminirámečky
Ověřeno zákazníky