Sleva na školní foto, sleva 20% na foto na stěnu.
Tereza Kotlíková

Tereza Kotlíková

Ráda zachycuji lidské příběhy ať už v přírodě, ve městě nebo u klientů doma. Miluju autentičnost, emoce a momentky. Ráda svoje klienty poznávám hlouběji a vytvářím pro ně fotografie odrážející jejich osobnosti a styl života. Na svatbách vždy ráda zapadnu mezi hosty a fotím to, co se zkrátka děje. Nic neinscenuji. Focení bylo od dětství mým největším koníčkem a že se stalo moji profesí je splněný sen.

Tereza Kotlíková

Něco osobního o Tereze:
Mám pár let před třicítkou, ale pořád si připadám jako puberťák. Jsem bláznivá, společenská a neustále musím být v pohybu – možná proto, že jsem ohnivé znamení (střelec). Miluji cestování, vždy když to jde, tak někam odletím. Jsem pejskomil – mám border kolii, se kterou děláme všechno společně. Celkově zbožňuju zvířata – ještě máme králíka a mám úchylku na žirafy. Ráda sportuju a chodím dobít baterky do přírody. Když je volná sobota, jezdím ve svém cabrioletu na srazy amerických aut.

Ve kterých koutech naší planety fotí?
Na Vysočině (Třebíčsko) a Jižní Moravě (Brno a okolí).

Co máš na focení ráda?
Asi to, co většina. Zachycení okamžiku, který se už nebude opakovat. Tvořit vzpomínky, i pro budoucí generace, dělat lidem radost. Hledat světlo a různými způsoby ho využívat. Možnost kreativity, zkoušení nových věcí – není to stereotyp. Poznávání nových lidí a jejich příběhů. Je toho moc, focení je zkrátka můj život.

foto Tereza Kotlíkováfoto Tereza Kotlíková

Jsi spíš portrétní nebo reportážní typ fotografa?
Asi reportážní. I u focení portrétů (rodin, svateb, čehokoliv) se vždy snažím zachytit děj, ten nejlepší okamžik. Fotografie málokdy nějakým způsobem inscenuji. Jen klienty zlehka navedu, co mohou dělat, když sami neví.

Jak pracuješ s lidmi? Máš nějaké osobní fígle, přístup, díky kterému své klienty dokážeš naladit na společnou notu?
Nejprve se s nimi vždy seznámím, ať mi o sobě něco poví… i já jim řeknu něco o sobě. Zkusím najít něco, co máme společného, na čem se dá stavět. U focení často děláme "kraviny", smějeme se. Vždy se snažím, aby to bylo uvolněné a hlavně je to bavilo. Nezůstávám dlouho na jednom místě, aby se nezačali nudit a stále se snažím s nimi mluvit. Když fotím děti, tak se k nim chovám jako hodná teta nebo jejich kamarádka –nosím bublifuky a říkám rodičům, ať s nimi dovádí tak, jak to mají rádi.

foto Tereza Kotlíkováfoto Tereza Kotlíková

Jaké fotoprodukty (od Kvalitních fotek) nabízíš svým klientům?
Fotografie, fotoknihy, leporela, fotomagnetky a fotoobrazy.

foto Tereza Kotlíkováfoto Tereza Kotlíkováfoto Tereza Kotlíkováfoto Tereza Kotlíkováfoto Tereza Kotlíková
Ověřeno zákazníky