Sleva na školní foto.
Nikola Skořepová

Nikola Skořepová

Jsem vášnivá fotografka a milovnice psů, proto jsou právě oni nejčastěji před mým objektivem. Zachytit skvělou momentku, pohybovou fotku, nebo krásný portrét? Žádný problém!

Nikola Skořepová

Něco osobního o Nikole:
Jsem nadšený blázen a pejskař. Bydlím v maličké vesničce o pár lidech, kde je velký kus přírody a klidu. Již od útlého věku se pohybuji mezi psy a koňmi, ale miluji skoro všechna zvířata – to mě přivedlo k fotografování.
Díky tomu, že jsem mezi psy odmala, jsem si pořídila domů dva věrné psí společníky, kteří mi zdokonalují každý můj den. Pejska Setha a fenku Shelaeth. Právě oni jsou často tím, co fotím!Stále se snažím zlepšovat, vzdělávat a rozvíjet se.

Ve kterých koutech naší planety fotí?
Ve Středočeském kraji, v Pardubickém kraji a na Vysočině – případně dle domluvy.

Co máš na focení ráda?
Zachytit jedinečný a neopakovatelný snímek a vytvořit nezapomenutelnou vzpomínku.

foto Nikola Skořepováfoto Nikola Skořepová

Jsi spíš portrétní nebo reportážní typ fotografa?
Portrétní.

Jak pracuješ s lidmi? Máš nějaké osobní fígle, přístup, díky kterému své klienty dokážeš naladit na společnou notu?
U mě to hodně funguje jak s pejsky, tak i jejich páníčky, případně dětmi, na přátelské vlně. Focení probíhá často formou procházky. Než dojdeme na smluvené místo, tak se uvolníme tím, že si společně popovídáme. Já se věnuji často i samotnému pejskovi pamlskem nebo mazlením, hraním, aby si na mě zvykl a prokládáme to focením. Všechno je v uvolněné atmosféře, na nic se netlačí a na ničem se netrvá. Nefotím nic na sílu a snažím se vnímat pejsky a děti, dokud je to baví. Když už se mi zdá, že mají dost, nebo je to nebaví, tak focení ukončuji. Jak se říká, v nejlepším se má přestat.

foto Nikola Skořepováfoto Nikola Skořepová

Jaké fotoprodukty (od Kvalitních fotek) nabízíš svým klientům?
Vyvolávané fotografie a fotoknihy.

foto Nikola Skořepováfoto Nikola Skořepováfoto Nikola Skořepováfoto Nikola Skořepováfoto Nikola Skořepováfoto Nikola Skořepováfoto Nikola Skořepová
Ověřeno zákazníky