Markéta Daňková

Markéta Daňková

Focení se věnuji od roku 2011, začala jsem tvořit na mateřské dovolené s prvním dítětem. Od té doby jsem ušla cestu až k vlastnímu ateliéru a specializuji se poslední roky na focení novorozených miminek a rodinná focení.

Markéta Daňková

Něco osobního o Markétě:
Jsem maminka 3 synů, jsem také fotbalová máma a manželka :). Zajímám se o spoustu věcí, baví mě design, gastrovýlety, kultura a poznávání nových zákoutí.

Ve kterých koutech naší planety fotí?
V Pardubicích.

Co máš na focení ráda?
Děti a vzácné okamžiky s nimi je to, co fotím úplně nejraději. K dětem přistupuji s empatií, trpělivostí a snažím se, aby si focení užila celá rodina. Mým cílem je vytvořit Vám nezapomenutelné fotografie v uvolněné atmosféře.

foto Markéta Daňkováfoto Markéta Daňková

Jsi spíš portrétní nebo reportážní typ fotografa?
Portrétní.

Jak pracuješ s lidmi? Máš nějaké osobní fígle, přístup, díky kterému své klienty dokážeš naladit na společnou notu?
Snažím se být maximálně empatická. Začátky s novorozeným miminkem jsou krásné, ale také hektické, tak už dopředu vím, čím novopečené maminky uklidnit, o čem si s nimi povídat. Sama jsem si tím prošla již 3x, takže je mým cílem jim celý proces maximálně usnadnit. Co se týká starších dětí, vždy jsem obrněna trpělivostí a vybavím se několika zaručenými fígly, díky kterým si děti dříve nebo později získám.

foto Markéta Daňkováfoto Markéta Daňková

Jaké fotoprodukty (od Kvalitních fotek) nabízíš svým klientům?
Fotoknihy, foto na stěnu, leporela a fotomagnetky..

foto Markéta Daňkováfoto Markéta Daňkováfoto Markéta Daňkováfoto Markéta Daňkováfoto Markéta Daňková
Ověřeno zákazníky