Lucie Konečná

Lucie Konečná

Jsem rodinná a svatební fotografka z Příbrami a při svém focení se zaměřuji zejména na přirozenost a EMOCE. Díky nim prožíváme naše životní příběhy, které si právě skrze fotografie můžeme kdykoliv v budoucnu připomenout.

Lucie Konečná

Něco osobního o Lucii:
Jsem máma dvou neposedných kluků. Odmala kreativní duše – jen jsem se od papíru a tužky přesunula k foťáku. Mám ráda jazyky, studovala jsem italštinu a miluji dobré italské jídlo. Jsem rak, takže občas couvám, abych našla novou cestu a mohla jít s radostí dál. Na focení mám nejraději, že jsou to pokaždé Vánoce – nikdy nevím, co mě čeká a jen si jdu s radostí rozbalit ten svůj balíček.

Ve kterých koutech naší planety fotí?
V Příbrami, Praze a středních Čechách.

Co máš na focení ráda?
Že potkávám nové lidi a z některých klientů se časem stávají i přátelé. Je to neomezená možnost kreativní tvůrčí činnosti, která mě naplňuje od setkání až po odevzdání fotek. A pokaždé je to dobrodružství, protože ani se stejnou rodinou není focení nikdy úplně stejné.

foto Lucie Konečnáfoto Lucie Konečná

Jsi spíš portrétní nebo reportážní typ fotografa?
Spíše reportážní. Začínala jsem s myšlenkou, že nejhezčí fotka je dokonale promyšlený každý detail s výbornou retuší. Ale postupně jsem zjistila, že mě baví emoce a ty v takto předem připravených a naplánovaných fotkách nejsou. Naopak, fotit děti a reportáže je úžasný adrenalin plný nečekaných možností i zvratů od začátku až do konce.

Jak pracuješ s lidmi? Máš nějaké osobní fígle, přístup, díky kterému své klienty dokážeš naladit na společnou notu?
Úsměv, laskavost a milé slovo odzbrojí i sebevětšího „bručouna“. Hodně klienty chválím, radím jim, co by mohli zkusit, co vypadá na fotce hezky, snažím se je rozesmát a dostat do fotek přirozenost, a přesvědčit tak lidi, aby neměli strach, ale radost. A díky svým dětem mám spoustu společných témat při rodinném focení včetně obrovské trpělivosti.

foto Lucie Konečnáfoto Lucie Konečná

Jaké fotoprodukty (od Kvalitních fotek) nabízíš svým klientům?
Vyvolávané fotografie, které jsou součástí balíčku pro rodinné i svatební focení, pro ty svatební jsem navíc letos vyzkoušela krásné balení papírových krabiček.
A využila jsem i tisk pro školkové fotky.

foto Lucie Konečnáfoto Lucie Konečnáfoto Lucie Konečnáfoto Lucie Konečnáfoto Lucie Konečná
Ověřeno zákazníky