Sleva na školní foto.
Kateřina Duda

Kateřina Duda

Jsem kreativec a nadšenec! Věřím, že každý člověk je fotogenický a mým úkolem je tuto osobitost, krásu a jedinečnost zachytit.

Kateřina Duda

Něco osobního o Kateřině:
Když nestojím za foťákem, držím v ruce štětce a různá líčidla, nabízím tedy i služby vizážistické. Angličtina je hned po češtině můj druhý plynulý jazyk, ráda jím hůlkami a neumím srolovat jazyk do ruličky :).

Ve kterých koutech naší planety fotí?
V Ostravě a Moravskoslezském kraji.

Co máš na focení ráda?
Každé focení je pro mě jiné a speciální. Ráda nejen fotím, ale i potkávám nové tváře a seznamuji se s jejich příběhy. To mě velmi naplňuje.

foto Kateřina Dudafoto Kateřina Duda

Jsi spíš portrétní nebo reportážní typ fotografa?
Blíže mám asi k portrétu. V hlavě si vždy dopředu poskládám svou vizi, modelku či klientku si nalíčím, upravím a obléknu, vyberu lokaci či nachystám dané plátno a jde se na věc! Oproti tomu ale umím ocenit krásné nestrojené momentky focení reportážního, kde hlavní roli hraje přirozenost.

Jak pracuješ s lidmi? Máš nějaké osobní fígle, přístup, díky kterému své klienty dokážeš naladit na společnou notu?
To, aby se klienti se mnou cítili dobře je pro mě nesmírně důležité. Focení není jen o fotkách jako takových, je to především nevšední zážitek. Pokud daný človíček před foťákem nikdy nestál, může být samozřejmě lehce nervózní. Vždy se proto snažím maximálně atmosféru odlehčit, popovídat si, zasmát se spolu a mezitím fotit :).

foto Kateřina Dudafoto Kateřina Duda

Jaké fotoprodukty (od Kvalitních fotek) nabízíš svým klientům?
Vyvolávané fotky.

foto Kateřina Dudafoto Kateřina Dudafoto Kateřina Dudafoto Kateřina Dudafoto Kateřina Dudafoto Kateřina Dudafoto Kateřina Dudafoto Kateřina Dudafoto Kateřina Dudafoto Kateřina Duda
Ověřeno zákazníky