Sleva na školní foto, sleva 20% na foto na stěnu.
Jana Valíčková

Jana Valíčková

Najdete mě v mém krásném a útulném bytovém ateliéru z první republiky, který je pro mě plný inspirace. Ráda při focení poznávám Vaši jedinečnost. Líbí se mi křehkost ženské duše, ženskost a jemnost, když jste těhotné, i malé rošťáky s jiskrou v oku. Můj projekt "Rozsvěcuji ženské duše" dává ženám možnost nahlédnout opět sama do sebe a objevit tak znovu nepřekonatelnou vnitřní sílu, jemnost, křehkost i jedinečnost zároveň.

Jana Valíčková

Něco osobního o Janě:
Jsem rodačka z Českých Budějovic, která se zamilovala do fotografie už jako malá holka. Z hobby fotografky jsem se vydala na profesionální dráhu v roce 2020. Během pár let jsem vyzkoušela snad všechny žánry fotografie, ale nejvíce mi přirostl k srdci portrét, především portrét žen v lehkém fineartovém stylu, kterému se teď věnuju naplno. Miluju, když si můžu ráno přispat, malebnou přírodu, která mi dává inspiraci i relax, palačinky s cottagem, mé kudrnaté vlasy a jedinečnost přítomného okamžiku.

Ve kterých koutech naší planety fotí?
V jižních Čechách.

Co máš na focení ráda?
FLOW, do kterého se dostanu během focení, nechám se vést svou inspirací a jedinečností okamžiku.

foto Jana Valíčkováfoto Jana Valíčková

Jsi spíš portrétní nebo reportážní typ fotografa?
Portrétní.

Jak pracuješ s lidmi? Máš nějaké osobní fígle, přístup, díky kterému své klienty dokážeš naladit na společnou notu?
Přirozeně a zlehka, s ženami si povídám a jsem tak trochu psychologem i fotografem zároveň, nechávám svou intuici, aby mě vedla.

foto Jana Valíčkováfoto Jana Valíčková

Jaké fotoprodukty (od Kvalitních fotek) nabízíš svým klientům?
Dřevěné fotodesky, fotoobrazy, fotografie v prémiové kvalitě, fotokrabičky a folioboxy.

foto Jana Valíčkováfoto Jana Valíčkováfoto Jana Valíčkováfoto Jana Valíčkováfoto Jana Valíčkováfoto Jana Valíčkováfoto Jana Valíčková
Ověřeno zákazníky