Sleva na školní foto, sleva 20% na foto na stěnu.
Adriana Konderlová

Adriana Konderlová

Má "kariéra" prý začala už v mých sedmi letech v Tatrách. A naplno se rozjela o "svaťáku", kdy jsem fotila svou první svatbu za peníze, tomu už je 12 let. Zaměřuji se na vše, co je spojeno s rodinou. Svatby, pupíky, zásnuby, miminka, narozeninová focení, rodinná focení... Již 4 roky si užívám krásy svého ateliéru, kde primárně využívám denního světla.

Adriana Konderlová

Něco osobního o Adrianě:
Jsem přepracovaná matka dvou dětí. Mám pocit, že pracuji 24 hodin denně i ve spánku :D. Ale vždy si najdu pár minutek pro rodinu. Miluji deskové hry, vedu kroužek deskovek a mám víc deskovek než některá děvčata párů bot :D. Také milujeme cestování – nesnáším sezení doma a když už musím sedět, tak s deskouvkou nebo u počítače s fotkami.

Ve kterých koutech naší planety fotí?
V Moravskoslezském kraji.

Co máš na focení ráda?
Vše! Často se mě lidí ptají, co nejraději fotím a každé odvětví má to své, nemohu to vyhradit. U miminek zpomalím, vyloženě se soustředím na spokojenost miminek. U dětí se zase vyblbnu a můžu dělat skopičiny. Na svatbách mě baví být neustále ve střehu, baví mě poznávat nové lidi a dobré jídlo. Baví mě asi prostě být takovým psychologem a ke každému se umět přiblížit.
Když bych to měla shrnout, pak fotím vše, co je spojeno s rodinným životem, protože zbožňuji, jak mi před foťákem rostou děti a rozrůstají se rodinky.

foto Adriana Konderlováfoto Adriana Konderlová

Jsi spíš portrétní nebo reportážní typ fotografa?
Více mě baví pohyb, spontánnost, reálnost, takže bych se zařadila mezi „reportážníky“

Jak pracuješ s lidmi? Máš nějaké osobní fígle, přístup, díky kterému své klienty dokážeš naladit na společnou notu?
Jsem ukecaná, usměvavá, šašek pro děti. Jsem uvolněná, snažím se přistupovat k focení tak, aby z něj klienti měli fajn zážitek – i proces cvakání může být příjemný.

foto Adriana Konderlováfoto Adriana Konderlová

Jaké fotoprodukty (od Kvalitních fotek) nabízíš svým klientům?
Tištěné fotografie nejvíce.

foto Adriana Konderlováfoto Adriana Konderlováfoto Adriana Konderlováfoto Adriana Konderlováfoto Adriana Konderlová
Ověřeno zákazníky