Pavlína Martin

Pavlína Martin

Miluju zachycovat přirozené momenty každodenního života. Ryzí chvíle, který není možný prožít znovu, ruku v ruce se silnými emocemi a dobrým světlem.

Pavlína Martin

Něco osobního o Pavlíně:
Jsem velice usměvavý a přátelský člověk, ale vnitřně velký nervák a vztekloun. Mám ráda společnost, ale ve velké většině preferuji samotu. Miluju hory a výhledy, kde se cítím nad věcí. Ranní káva a něco sladkého nesmí chybět v každodenním rituálu a respektující výchova mých dětí je mi každodenní inspirací. Žiju outdoorem. Bez cestování si nedokážu představit život. Jsem živel, co chvíli neposedí. Milovnice jógy a pohybu.

Ve kterých koutech naší planety fotí?
V Libereckém kraji, Královehradeckém kraji, Praze a ve východních Čechách Ale meze se nekladou a ráda vyrazím kamkoli, i po světě.

Co máš na focení ráda?
Na focení miluju různorodost lidského bytí. Spojení s duší a navázání nových přátelství skrz fotografická setkání. Primárně se zabývám člověkem jako takovým. Ať je to žena s velkým Ž, prožívajíc své první či několikáté těhotenství, rodící své dítě doma, nebo v porodnici. Miminka v rukou svých rodičů, sourozenců, rodiny, předporodní a placentové rituály... Jsou to rodinné vazby, milenci a snoubenci v jejich velký den.

foto Pavlína Martinfoto Pavlína Martin

Jsi spíš portrétní nebo reportážní typ fotografa?
Reportážní. Fotím momentky, nenucené, přirozené chvíle, kdy jsem jen nenápadným společníkem.

Jak pracuješ s lidmi? Máš nějaké osobní fígle, přístup, díky kterému své klienty dokážeš naladit na společnou notu?
Jsem hodně otevřený a přátelský člověk. Nerada chodím okolo horké kaše, a proto si na první schůzce, pokud mi to dovolí, začnu s lidmi tykat. Poslouchám a zároveň se svěřuji. Vnímám. V konverzacích hledám podobná témata a ladím se na energie, kterou lidé během focení povolí. Chci, aby věděli, že mě potkávají stejná či podobná životní úskalí.

foto Pavlína Martinfoto Pavlína Martin

Jaké fotoprodukty (od Kvalitních fotek) nabízíš svým klientům?
Vyvolávané fotky, klasická leporela, foto na stěnu, fotosešity, fotokalendáře, folioboxy, booklety a fotokrabičky.

foto Pavlína Martinfoto Pavlína Martinfoto Pavlína Martinfoto Pavlína Martin
Ověřeno zákazníky