Proč by si měl fotograf své fotografie nechat tisknout?

Proč by si měl fotograf své fotografie nechat tisknout?

Říká se, že fotografický proces není kompletní, dokud není fotografie na papíře. Ani tohle podle nás není dostačující. Myslíme si, že je celý proces dokončen ve chvíli, kdy vyvolaná fotografie projde vaší rukou, rukou vašich blízkých a kdy ji zhlédnou oči stovek či tisíců lidí kupříkladu na výstavě.

Digitální éra nám dala pomalu zapomenout na to, jak vypadá fotka na fotopapíře. Nechali jsme se strhnout jednoduchostí digitální prezentace a zapomněli na kouzlo, které souvisí s vyvolanou fotografií. Ta vůně a cesta, kterou urazila, jí dávají nový rozměr. Pokud své fotografie necháváte vyvolávat u dobrého tiskaře, pak si nutně uvědomíte i to, že se do vaší fotky podepsal někdo další. Přidal se k ní příběh osobnosti, která dokázala vaše data přenést v maximální kvalitě na fotografický papír, plátno, desku a cokoliv dalšího.

Ono to není jen o tom, že budete mít fotky zálohované jiným způsobem, že nad nimi budete moci trávit chladné zimní večery a u rodinných obědů je ukazovat babičkám a dědečkům. Není to ani o tom, že svým dětem necháte hmatatelný důkaz vaší i jejich existence. Je to především o tom, že prezentujete svou práci, tvorbu, poslání (pro každého fotka znamená něco jiného) tak nějak kompletně, dokončené.

Budete-li mít fotografie kvalitně vyvolané, budete i kvalitně prezentovat svou osobnost fotografa. Budete-li odevzdávat zakázku včetně vyvolaných fotografií, budete v očích klienta růst. Vaše profesionální hodnota dojde větších rozměrů a klient si vás bude vážit zase o něco více. Proč? Protože jste mu dali něco navíc. Ukázali jste mu, že vám na něm záleží. Museli jste totiž celému procesu věnovat více svého času.

O faktu, že se vyvolané fotografie neztratí v miliónech dalších snímků, proudících internetem, se snad ani nemusíme zmiňovat. Co ovšem stojí za zmínku je fakt, že je na výsost důležité své dílo prezentovat co možná nejlépe. Chystáte-li výstavu, měli byste se zajímat o možnosti, které máte k dispozici. A jak všichni dobře víme, současná doba je plná možností. Vybírat si můžete z celé řady materiálů, a stejně tak i strojů, na kterých fotolaboratoře fotografie zpracovávají. Kvalita je však dostupná stejně dobře jako kvantita.

Nenechte se zlákat nejnižšími cenami a hypermarketovou nabídkou, protože menší nabídka služeb může vycházet z vysokých požadavků tiskaře na tiskový standard. Kvalitu divákovu oku nabídnete ve chvíli, kdy se může podívat na výjimečné fotografie, které byly zpracovány v nejvyšší kvalitě. Nespokojte se s minimem, když můžete chtít maximum.

Co se našich služeb týká, vy a vaši klienti jste na prvním místě. Nejen, že vám fotografie vyvoláme do druhého dne, zabalíme je tak, aby nedošlo k jakémukoliv poškození, ale v případě zájmu je zabalíme dárkově a přidáme k nim osobní přání. Rozhodnete-li se vyvolávat u nás, nastavíme si váš vlastní tiskový profil, čímž zaručíme obrazovou jednotnost vašich fotografií a k tomu všemu vám navíc nabídneme možnost provizního systému, díky kterému budou moci vaši klienti taktéž využívat slevy na vyvolání fotografií.

Chystáte-li výstavu, pak s vámi probereme všechny možnosti prezentace, pomůžeme vám vybrat nejvhodnější materiál a zároveň vám výstavu s radostí odprezentujeme i na našich komunikačních kanálech.

Proč by si tedy měl fotograf nechat své fotografie tisknout?

Protože to vypadá dobře?

To sice taky, především je tomu proto, aby si pokaždé uvědomil hodnotu své práce a cestu, kterou urazil, aby se z něj stal fotograf.

Ověřeno zákazníky