Probíhající AKCE: 30% SLEVA na leporelo / Školní fotky za pár kaček více

Zorientujte se v programu na výrobu fotoknih snadno a rychle

Zorientujte se v programu na výrobu fotoknih snadno a rychle

Jistě jste si stihli všimnout, že jsme nově spustili výrobu kvalitních, ručně dělaných layflat fotoknih a zároveň do světa vypustili nový web. Na obojím jsme málem nechali duši, srdce, nervy i kila, ale jsme „happy jak dva grepy“.

Chtěli bychom oslavovat, ale jsme v plné polní. Dorazila nám plátna, a tak vyrábíme fotoknihy jedna radost. Tiskneme vaše fotky a pod fousy se tu na vás skrze naše monitory usmíváme zaplaveni pocity štěstí. Abychom vám usnadnili práci a orientaci v našem programu na výrobu fotoknih, připravili jsme pro vás sérii krátkých návodných videí, která najdetezde.

Cesta k webu i fotoknihám byla dlouhá a kolikrát se jevila jako nekonečná. Asi si to dovedete dobře představit. Grafik vám dodá návrhy, vy na ně mrknete, vrátíte mu je s připomínkami, on je „poladí“, vy na ně mrknete, zdají se vám dobré, ale pro jistotu je pošlete svému hlídacímu psovi, a ten je zase vrátí vám. Takhle to proběhne desetkrát a vy propadáte zoufalství a grafik chuti vraždit. Když se konečně schválí definitivní grafická podoba stránek, jdou na řadu texty. Staré se nemohly použít, to je jasné, a tak se psalo, editovalo a programovalo…

Dali jsme to. Náš nový web i program na fotoknihy běží již pár dní, odstranili jsme drobné neduhy, ale stále je možné, že se na něm najdou nějaké nedostatky, proto jsme vás chtěli požádat hned o několik věcí. Pokud vám na webu cokoliv nepoběží, pak buďte prosím trpěliví. Najdete-li na něm chyby, pak buďte prosím tak moc hodní a dejte nám o nich vědět. Skutečně nezáleží na tom, zda to budou chyby gramatické či funkční. Cokoliv se vám nebude zdát, hoďte to do e-mailu a pošlete to na naši adresu info@kvalitnifotky.cz. Věřte, že vaše připomínky zpracujeme tak rychle, jak jen to bude možné, protože si velmi přejeme, abyste se na našich stránkách cítili dobře a orientace na nich pro vás byla příjemná.

Doufáme, že se vám náš nový web líbí stejně jako nám.

Budeme se těšit na vaše objednávky a další spolupráci.

  • Fujifilm
  • Fomei
  • Canson
  • SmartAlbums
  • Epson
Ověřeno zákazníky