Probíhající AKCE: 30% SLEVA na leporelo / Školní fotky za pár kaček více

Valentýn v Kvalitní fotky – dárky pro fotografy i koncové zákazníky

Naši drazí zákazníci, že vás máme rádi, a že si vás moc vážíme je vám snad jasné. Že nás máte rádi vy víme moc dobře. Denně nám to dáváte najevo svými objednávkami. Ale občas je moc fajn si lásku připomínat. A tak tak činíme. Rádi bychom vám dali valentýnský dárek. A to vám všem. Fotografům i koncovým zákazníkům.

Valentýn v Kvalitní fotky – dárky pro fotografy i koncové zákazníky

Valentýn v Kvalitní fotky – dárky pro fotografy i koncové zákazníkyValentýn v Kvalitní fotky – dárky pro fotografy i koncové zákazníky

Žijeme ve zvláštní době. Mnoho lidí se straní návštěv, babičky nevídají svá vnoučata a je to mrzuté. A tak jsme přemýšleli, jaký dárek by mohl udělat vážně velikou radost a zároveň vás nestál bambilion. Leporelo se tak stalo docela jasnou volbou. U našich zákazníků se těší vážně ohromující oblibě. Leporelo představuje něco malého místo fotoalba. Líbit se bude těm z vás, kteří neholdují klasickým fotkám v rámečku. Díky pevným deskám je totiž možné leporelo rozložit na poličku. Poslouží tak jako moc hezká výstavka fotek. Může být ale i fajn náhradou klasického alba.

Leporelo nabízíme ve dvou velikostech, 11×11 cm (pro 10 fotografií) a 14×14 cm (pro 8 fotografií).

Leporelo si jednoduše a za pár minut (i když vybrat fotky je někdy na hodně dlouho ☺) navrhnete a objednáte v našem designeru. Ten si můžete stáhnout zde.

Tenhle dárek, kterým můžete na Valentýna udělat radost sobě, babičkám, tetičkám či dědečkům můžete s 30% slevou a kódem „LEPORELO30“ objednat od 2. února do 10. února 2021. Kód zadáte do kolonky VOUCHER v košíku během dokončení objednávky. Následně se vám z ceny odečte vaše sleva. Menší leporelo tak pořídíte za 343 Kč a větší za 399 Kč.

Valentýn v Kvalitní fotky – dárky pro fotografy i koncové zákazníky

Valentýn v Kvalitní fotky – dárky pro fotografy i koncové zákazníkyValentýn v Kvalitní fotky – dárky pro fotografy i koncové zákazníky

SAMPLE FOTOKNIHA S 50% SLEVOU

Dárek k Valentýnu od nás dostanou automaticky všichni registrovaní fotografové. Slevový kód pro ukázkovou fotoknihu tak najdou po přihlášení v ceníku fotoknih. Sleva na fotoknihu je platná od 2. února do 10. února 2021.

Víme, jak je důležité, aby vaše práce byla vidět. Sociální sítě a vaše vlastní webové stránky jsou samozřejmou formou prezentace vaší tvorby. Fotokniha je pak jakousi třešničkou na dortu. Wow efektem pro zákazníky, s nimiž máte třeba předsvatební schůzku. Takováhle kniha znovu odprezentuje vaši tvorbu a ukáže, jak bude vypadat, bude-li přenesena na papír. Zároveň díky ní ukážete svým klientům, jaká nádhera může být součástí jejich svatebního balíčku. A věřte, že z toho budou nadšení!

Proč se naše fotoknihy těší takové oblibě?

Vyrábíme je z vyvolávaných panoramatických fotografií, které ručně skládáme do knižních bloků, jenž jsou následně vkládány do na míru vyrobených desek, potažených vámi zvoleným materiálem.

Pro jejich výrobu používáme vysoce kvalitní fotopapíry Fujifilm v provedení lesk, mat, silk a velvet. A Fine-artový papír od firmy Canson. Jednotlivé stránky fotoknihy prokládáme nosným papírem, díky čemuž má jeden list váhu 700 g/m2.

PIXELLU PROGRAMY A PLÁNY SE SLEVOU 20 %

SmartAlbums je jednoduchý a výkonný placený program na výrobu fotoknih určený fotografům. U Pixellu SmartAlbums jsme zalistovaní, a tak stačí, aby si nás fotograf vybral mezi nabízenými firmami, zvolil rozměr fotoknihy a pustil se do bleskové přípravy fotoknihy. Více o SmartAlbums zjistíte zde.

Pixellu ale není jen o SmartAlbu. Nabízí hned několik naprosto fantastických produktů. SmartSlides vám například umožní dělat krásné video prezentace z vašich fotek a Galleries vám umožní předat klientům fotografie moderním a kompaktním způsobem.

Slevový kód pro Pixellu je „KFVD20“. Kód je platný od 2. února do 12. února 2021.

S Pixellu slevovým kódem můžete mít následující roční plány se slevou 20 % (platí pro první rok):

 • All-Apps Bundle
 • SmartAlbums Plus
 • SmartSlides Pro
 • SmartSlides Unlimited
 • Galleries Pro
 • Galleries Unlimited

Snad jsme vám těmito valentýnskými dárky udělali radost.
Děkujeme vám za vše, vaše Kvalitní fotky

Foto: Anna Svobodová a Sue Konvalinková

 • Fujifilm
 • Fomei
 • Canson
 • SmartAlbums
 • Epson
Ověřeno zákazníky