stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Najdi si svého tiskaře

Fotografických laboratoří je po celé republice více než dostatek. Nabídka je opravdu široká. Jenže, jak si vybrat to nejlepší studio? Jak se dopracovat ke spokojenosti? Jak dojít stavu, kdy nebude potřeba každou zakázku nechávat zhotovovat ve stále nové laboratoři?

Nic z toho není úplně jednoduché, a cesta k vlastnímu tiskaři nemusí být zrovna růžová. Opravdu je to o tom zkoušet a hledat. Možná budete mít štěstí a narazíte na toho pravého okamžitě, co když ale nejste dítětem štěstěny? Co když jste tím, komu trvá najít toho pravého?

Dobrého tiskaře, specialistu, dobrý minilab, dobrou laboratoř, dobré studio se vám může podařit najít hned několika způsoby…

Při jeho hledání se stačí soustředit na pár důležitých ukazatelů. Z jeho (jejich) webových stránek poznáte, jak moc mu záleží na klientech. Není to jen o čtení mezi řádky, je to o nabídce služeb, materiálů, které využívá, a strojů, na kterých zakázky vyhotovuje. Poznáte to například z blogu a snahy klientům vysvětlit, objasnit procesy tisku. I pro koncového zákazníka je přínosné, když zná technologické postupy, materiály a důvody jejich užití. Dobrý tiskař bude v době tisíců možností vždy zastávat důležitost osobního přístupu. Dnes je více než dříve potřeba přistupovat k zákazníkovi individuálně a být maximálně otevřený jeho potřebám.

Najdi si svého tiskaře

Díky efektivnímu naslouchání a oboustranné komunikaci, s níž jde ruku v ruce i zpětná vazba, se vytváří kruh spokojenosti a jistoty. Dalším rysem dobrého tiskaře je schopnost přijímat konstruktivní kritiku. Jen díky interakci se svým zákazníkem může své služby posouvat výš a výš. Dobrého tiskaře také poznáte podle toho, že má radost ze své práce, která se projevuje snahou dát svým zákazníkům vždycky něco navíc. Tím navíc nemusí být slevy, dárky ani jiné podobné záležitosti. Tím navíc se myslí ona nikdy nekončící péče o každého z vás.

Už chápete, kam míříme?

Co kdybychom se dokázali shodnout na tom, že tím, koho jste hledali, můžeme být právě my? Přesvědčit se o tom můžete klidně hned. Pokud však potřebujete čas, my vám ho dáme. Nespěcháme na vás. Projděte si náš web, prozkoumejte naše služby. Porovnejte je s ostatními fotostudii a laboratořemi, a rozhodněte se sami o tom, zda nám dáte šanci. Jedna jediná šance může rozhodnout mnoho. Vaše fotografie jsou jistě povedené, vaši zákazníci z nich jsou ohromně unešení, ale konečný výsledek nemusí být nutně perfektní, pokud nemáte člověka, který vám naslouchá, který s vámi nepůjde po ničem menším než je 100% kvalita.

My vám jí nabízíme!

Vyvolejme společně první zakázku v hodnotě 300Kč zdarma, nastavme si váš osobní tiskový profil a pojďme společně naproti vaší spokojenosti.

Jste-li profesionální fotograf, zaškrtněte při registraci, že máte IČ, v ceníku se vám okamžitě zobrazí výhodnější ceny a na mail vám přijde kód na slevu 300Kč. Součástí emailu je i upřesnění postupu uplatnění této slevy. Poté, co uskutečníte první objednávku, kterou vyvoláme bez jakýchkoliv úprav, vám během cca 1-2 dnů po odeslání zakázky zavoláme, abychom si společně řekli, zda vám barevnost výsledných fotografií vyhovuje či budete chtít provést korekce. Případné změny si uložíme u vašeho profilu a toto nastavení pak budeme aplikovat při každé následující objednávce.

Zde si může stáhnout ICC profily fotopapírů, na které vyvoláváme a kalibrační fotografie (na požádání zasíláme zdarma).

Co tomu říkáte, půjdeme do toho spolu?

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky