stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Současné trendy ve svatební fotografii II.

Poslední dobou se ve svatební fotografii čím dál častěji řeší, jak by se měla svatební fotka dělat, co je dobré fotit, a co není dobré fotit. Podle nás by se mělo fotit všechno, na čem se shodne budoucí novomanželský pár a fotograf.

Jaké jsou ale trendy v současné svatební fotografii? Co fotí fotografové a co potěší rodinu a nevěstu se ženichem? To zjistíte v našem článku.

PORTRÉTY ZE SVATEBNÍ PARTY

Ony to konec konců nemusí být jen fotografie portrétů z party a následná hra s nimi. Kreativitě se na svatbě meze nekladou a pokud má kolem sebe ženich s nevěstou vtipnou partu přátel, dají se na svatbě vytvořit opravdu super portréty. Podle nás to prostě nemusí být nutně jen o klasické reportáži. Mít vtipnou koláž se svými přáteli může být pro mnoho párů něčím opravdu speciálním. Stejně vtipně se může pojmout i skupinové focení, které je stále mnoha páry vyžadováno a my plně rozumíme tomu proč. Málokdy se člověk potká v jeden den se všemi svými přáteli, a ještě méně častěji je má všechny na jedné fotce, kterou si pak může dát třeba na magnetku na ledničku.

Současné trendy ve svatební fotografii II.

PORTRÉTY

Opět se dostáváme k tomu, že lze z jedné či druhé strany slyšet, že by svatba měla být o příběhu, ale portréty jsou pro spoustu nevěst neoddělitelnou součástí focení během svatebního dne. Vezměte si nevěstu stranou a vytvořte set krásných fotografií jen pro ni, na kterých bude definitivně milovat samu sebe. Ve svatební den jsou totiž všechny nádherné, líbí se i samy sobě, a tak je pěkné, když si to mohou připomínat. Konec konců to ocení i ženich, který se nemusí trápit hodinovým pózováním. Udělejte jim pár společných portrétů, a poté se věnujte nevěstě.

DEKORACE

Že není důležitá?! I takový názor jsme slyšeli, ale je, protože jí třeba den před svatbou do noci chystala maminka se sestrou nevěsty, kamarádky či tetičky, proto je i ona významnou součástí svatebního dne. Připomene úsilí, které se přípravám svatby věnovalo, a nevěstě vyfocená výzdoba připomene i to, že ji má její rodina či rodina jejího muže skutečně ráda.

RODINNÉ FOTOGRAFIE

Vystavte na svatbě momenty radosti z průběhu svého života a několik momentek společné lásky a štěstí. Oči svatebčanů nezůstanou suché a maminky si rády připomenou chvíle dětských let svých dospělých ratolestí.

PRVNÍ SETKÁNÍ NEVĚSTY S OTCEM

Obvykle se jedná o velice silný moment, který by neměl uniknout žádnému svatebnímu fotografovi. Pyšný otec, kterému po tváři nenápadně steče slzička, posléze vytáhne lahvinku se slivovicí, by ve foťáku prostě měl být. Rodina vám za tento okamžik bude vděčná.

TEASERY

Odfotili jste svatbu a chcete novomanželskému páru dát něco navíc? Pokud chcete, aby od vás měli opravdu nezapomenutelnou památku, pak je krásné balení nedostačující. Hezká krabička s několika fotografiemi je sice fajn, ale po chvíli skončí v šuplíku, kdežto takové dvou až tří minutové video složené z vybraných fotografií poskládaných do hudby udělá radosti jako nic jiného. Video má navíc tu výhodu, že jej může pár rozeslat mezi své známé a lidi, kteří na svatbě nebyli, a věřte, že ti se na krátké video podívají mnohem raději než na sto a více fotografií poskládaných do Facebookového alba.

POSVATEBNÍ FOCENÍ

Světovým trendem je i posvatební focení. Mnoho párů totiž nechce utíkat od svých hostů, následujícího dne tedy znovu obléknou své svatební šaty a obleky, aby se vydali na svá oblíbená místa, na kterých spolu s fotografem pořídí opravdu krásné portrétní fotografie, jež jim budou navždy připomínat místa, na kterých se spolu dívali na západ slunce, na kterých spolu piknikovali, či na která spolu chodili běhat a venčit psa. Na všech těchto místech je neměl kdo vyfotit až do této chvíle, proto se pro ně tyto fotografie stávají skutečně důležitými.

SVATEBNÍ FOTOKNIHA

Novomanželé a jejich rodiny budou rádi za něco navíc. Pokud fotograf do své nabídky přidá možnost tvorby fotoknih, udělá tak radost mnoha novomanželským párům. Kvalitní, ručně dělaná layflat fotokniha poskládaná z nejlepších momentů jejich velikého dne jim bude navždy připomínat kouzlo, které spolu prožili a fakt, že si ji mohou kdykoliv vytáhnout ze své poličky, je pro ně příjemnější než představa, že se na počítači proklikávají hromadou fotografií, na které si ani nemohou sáhnout. Jedinečné fotoknihy najdete i v naší nabídce.

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky