stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Současné trendy ve svatební fotografii I.

Poslední dobou se ve svatební fotografii čím dál častěji řeší, jak by se měla svatební fotka dělat, co je dobré fotit, a co není dobré fotit. Podle nás by se mělo fotit všechno, na čem se shodne budoucí novomanželský pár a fotograf.

Jaké jsou ale trendy v současné svatební fotografii? Co fotí fotografové a co potěší rodinu a nevěstu se ženichem? To zjistíte v našem článku.

FOTOGRAFOVÁNÍ ZASNOUBENÍ

V Čechách a na Slovensku takové focení není frekventovanou záležitostí, ale ve světě se těší ohromné oblibě. Pokud se v Čechách fotí zásnuby, pak obvykle cizincům. Je zvláštní, že to tu není ještě tolik rozšířené, neboť mít na památku fotografie z tak vzácného a významného dne, je něčím vskutku kouzelným. Fotograf se sice s delším objektivem schovává kdesi za rohem, ale rozhodně to pro něj není nic ponižujícího. Ba naopak. V mnoha případech je to žádoucí, protože by oko nejednoho fotografa či fotografky v takovém momentu nezůstalo suché. Jedním z českých fotografů, který se věnuje zásnubnímu focení, je i Honza Martinec, který jej zbožňuje právě pro onu sílu okamžiku a jedinečnou atmosféru.

Současné trendy ve svatební fotografii I.

PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ

Je jedno, jestli je dáváte zdarma jako součást balíčku, nebo si jej účtujete extra. Pro budoucí manželé je to příležitost pro to, jak se s vámi seznámit a zároveň jak mít několik pěkných společných fotografií, které mohou posléze použít jako pozvánku na svou svatbu v tištěné podobě, ale i v on-linu na sociálních sítích. Mnoho párů se rádo „pochlubí“ svou láskou.

INSTAGRAM

Není nic jednoduššího, než si pro svůj svatební den připravit speciální hashtag a nechat svatebčany pod ním uploadovat fotografie na Instagram. Uvidíte tak, jak vás vidí vaši svatebčané. Aby ale nedocházelo k tomu, že bude během obřadu a přípitku v pozoru les rukou s mobily, je fajn svatebčany upozornit na to, že je na svatbě k dispozici fotograf, kterému neunikne žádný důležitý okamžik.

INSTAX

Svatební fotografové či prodejci fototechniky čím dál častěji nabízejí možnost si na svatbu zapůjčit fotoaparát Instax či Instax tiskárničku a mít tak krásné analogové fotografie svatebního dne okamžitě v ruce. Někteří fotografové z takových fotografií dokonce vytvářejí malé dárkové album či krabičku, kterou při odchodu nechají novomanželům jako dárek. Jiní Instax zapůjčí svatebčanům, aby s ním fotili vše, co jim bude připadat zajímavé či fotogenické. Nevěřili byste, kolik radosti a zábavy může Instax způsobit.

FOTOBUDKY A FOTOKOUTKY

Je jich opravdu mnoho a jsou naprosto dokonalým doplňkem svatebního dne. Pozor, vyletí ptáček, vytiskne se fotka a novomanželé a svatebčané mají skvělou a vtipnou vzpomínku. Majitelé fotobudek ví, jaký je o ně zájem, a tak je vyšperkovávají na maximum. Berou si s sebou rekvizity, originální pozadí či vytvářejí osobní rámečky na míru. Jejich pronájem nemusí být vždy tou nejlevnější položkou, ale my věříme tomu, že stojí za to.

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky