stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Haló, studenti fotografie, slyšíte nás?

Studujete střední či vysokou školu se zaměřením na fotku? Hledáte dobrého tiskaře? Chcete tisknout pod značkou rychle, levně a kvalitně? Máme pro vás řešení.

Faktu, že je pro vás rychlost zásadním argumentem pro výběr tiskového studia jsme si vědomi. Chápeme totiž, že se při studiu člověk věnuje, jak jinak, především focení a to, že má zítra odevzdat hotový vytištěný úkol, mu vytane na mysli za pět dvanáct.

Vaše fotky dokážeme vytisknout a expedovat do druhého dne. Věříme, že tím splníme váš akutní požadavek na rychlost!

Jsme připraveni pro vás tisknout za studentské ceny, protože plně rozumíme tomu, že všechny našetřené peníze bezesporu vkládáte do filmů, vývojek a fotografické techniky.

Stačí tedy, když se u nás zaregistrujete a vyplníte u nás název školy, na které studujete. Poté se vám v ceníku nastaví stabilně zvýhodněné ceny. Fotky 13 x 18 cm tak budete tisknout za 6,90 Kč, 10 x 15 cm dokonce jen za 2,90 Kč a velkoformát 30 x 45 cm za 69 Kč!

Haló, studenti fotografie, slyšíte nás?

Jsme Kvalitnifotky.cz, a tak je pro nás perfektní provedení tisku a použité materiály alfou a omegou naší práce. Víme, že osobní přístup a materiály, za které se jakožto fotografové zaručíme, jsou cestou k vaší spokojenosti.

Protože chcete to nejlepší, tiskneme na papíry Fujifilm – Fujicolor digital paper type DP II, prémiový papír a Fujicolor Supreme paper, standardní papír, které jsou vyrobeny speciálně pro tisk digitální fotografie, a tak jsou opravdu skvělou volbou. Prémiový papír je vyvinut tak, aby dílo chránil proti možnosti kopírování, zároveň nabízí dokonalé podání černé, vysoký kontrast a super kresbu, včetně širokého dynamického rozsahu barev.

Speciální studentské ceny budete mít nastaveny u všech našich produktů. Ať už budete tisknout obrazy, nebo si připravovat ročníkovou práci v podobě fotoknihy, máte jedinečnou možnost tak učinit u tiskaře, který pro vás bude dělat maximum možného. Kvalitnifotky.cz vám navíc při objednávce nad 500 Kč garantují poštovné zdarma.

Btw: Forma by sice neměla vítězit nad obsahem, muže mu však hodně pomoci, o tom ani potom. Nezapomínejte proto na TOP prezentaci svých prací.

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky