stáhnout programnahrát fotky724 916 952

#takhlevypadalalaska a soutěž tohoto léta o ceny za 20 000 Kč

Náš #takhlevypadalaska přidáváte ke svým fotografiím na Instagramu s velikou oblibou, jak by taky ne, když díky němu jednou za čas vyhrajete fotoknihu, fotoobraz a další produkty. Tenhle hashtag je tak jakousi nepřetržitou soutěží. Do konce léta mu však chceme dát ještě významnější úlohu…

Opět bude nositelem soutěžního poselství. Tentokrát však bude hlavní cenou fotokniha v hodnotě 4 000 Kč, kterou si bude výherce moci v našem studiu i sám vyrobit! Procesem výroby ho provede naše nejskvělejší kolegyně Martinka, která pro vás všechny ty krásné fotoknihy váže.

Do soutěže jsme dali ale i další ceny jako fotoobrazy, foto na desce a fotokalendáře! Vyhrát v této letní Instagramové soutěži tak budou moci i další čtyři lidé!

#takhlevypadalalaska a soutěž tohoto léta o ceny za 20 000 Kč

A co je pointou soutěže?
Fotky s #takhlevypadalaska vypublikované na Instagramu do konce srpna tohoto roku budou pečlivě probrány, abychom vybrali deset nej, ze kterých uděláme na začátku září hlasovací battle v naší Instastory. Pět výherců si tak vyberete vy sami. My je jen odměníme.

Jak je to s podmínkami soutěže?
Každý může označit libovolné množství fotek. Všechny však musí být spojené s tématem lásky, ať už rodinné, přátelské, či partnerské. Do soutěže budou zařazeny pouze a jen fotky publikované s #takhlevypadalaska v období od 1. do 30. 8. 2019. Profily, které se budou chtít zařadit do soutěže musí být veřejné. Soutěž je určena jak profi fotografům, tak amatérům. Dvě ceny z pěti totiž budou darovány amatérům.

Spolu s touto Instagramovou soutěží spouštíme i soutěž Facebookovou, která bude mít obdobnou podobu. Pod náš soutěžní Facebookový post, který uveřejníme na našem FB 1. 8. 2019, budete moci publikovat fotografie na téže téma (láska - přátelská, rodinná, či partnerská).

Jak je to s podmínkami této soutěže?
Každý nám bude moci postnout do komentáře maximálně tři fotky. My z nich opět vybereme desítku nej, která bude na začátku září publikována na našem Facebooku, a ze které si hlasováním vyberete pět vítězných. Stejně jako v IG soutěži si tak výherce vyberete sami. My už je jen odměníme. Soutěž je určena jak profi fotografům, tak amatérům. I zde budou dvě ceny z pěti darovány amatérům.

Ceny pro Facebookovou soutěž jsou stejné jako pro Instagramovou. Hlavní cenou je fotokniha v hodnotě 4 000 Kč s možností vlastní výroby v našem studiu.

Soutěž na Instagramu i Facebooku startuje 1. 8. 2019 a končí 30. 8. 2019. Výherci budou vyhlášeni nejpozději do 10. 9. 2019. Výherce si bude moci svou fotoknihu vyrobit během jakéhokoliv čtvrtku v září 2019. Pokud nebude výherce mít čas, pak bude možné učinit tak až po Novém roce. Společnost Facebook není pořadatelem soutěže a nijak ji nesponzoruje ani s ní nesouvisí.

Budeme se těšit na vaše fotografie!

Autoři fotografií:
Puf creatif
Petra Tomicová
Filoména Klára Slámová
Anna Svobodová
Ywonn Baranovičová.

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky