stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Soutěž: Za super fotky spousty super fotoknih!

Svatební sezóna je v plném proudu, a tak jsme se rozhodli spustit velikou letní soutěž o neskutečné slevy na jakékoliv tiskové služby, fotoknihy a spoustu dalších cen.

Od 1. července až do 30. srpna s námi totiž můžete na Instagramu soutěžit o nejzajímavější svatební fotografie tohoto léta.

Stačí, abyste v tomto období přidávali ke svým fotografiím na Instagramu @kvalitnifotky a automaticky se tak zařadíte do naší soutěže. Označit můžete libovolné množství fotografií, publikovaných v tomto období. Pravidla soutěže nejsou složitá, další důležitou a samozřejmou podmínkou je dodržení tématu. Všechny fotky musí spojovat jedno, a to svatba. Jestli to bude portrét, momentka nebo zátiší, nehraje vůbec žádnou roli.

Soutěž: Za super fotky spousty super fotoknih!

Po skončení soutěže vybere Jindřich Štěrba, majitel Kvalitnifotky.cz, Romana Marie Jokelová, obsahová manažerka Kvalitnifotky.cz a skvělý svatební fotograf a náš ambasador, Honza Martinec, třicet nejlepších snímků, které od nás získají naprosto super ceny. Dvacet profesionálních a amatérských fotografů s těmi nejzajímavějšími fotkami od nás obdrží poukaz na výrobu Kvalitní layflat fotoknihy o rozměru 30x30 cm s třiceti stranami v našem studiu, zdarma. Dvacet nejlepších svatebních fotografií publikovaných novomanželi od nás získá Kvalitní layflat fotoknihu o rozměru 20x20 cm s třiceti stranami zdarma. A nakonec všichni ti, jejichž fotky se nám prostě budou líbit, ale nebudou vybrány mezi ty TOP nejzajímavější od nás získají fotokalendář 30x45 cm.

Vítězné snímky budou vybrány do poloviny září a poté budou uveřejněny na našem webu, Facebooku a postupně i Instagramu.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  • Užití @kvalitnifotky
  • Fotografie musí zachycovat svatební námět
  • Fotografie musí být publikována v období od 1. 7. do 30. 8. 2017
  • Soutěže se může zúčastnit kdokoliv starší 18 let
  • Soutěžící musí mít na Instagramu označen svůj profil jako veřejný
  • Označením @kvalitnifotky souhlasí soutěžící s uveřejněním vítězné fotografie na Facebooku, Instagramu a webu Kvalitnifotky.cz
724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky