Vážení zákazníci z důvodu technické odstávky budou objednávky realizované v týdnu od 4. do 8. července expedovány až v následujícím týdnu. Děkujeme za pochopení.

Průvodce fotodárky

Průvodce fotodárky

Vybrat pro své blízké či kamarády pěkný dárek nemusí být vždy to nejjednodušší. Připravili jsme si proto pro vás jednoduchého průvodce, který vám s tím snad trochu pomůže. Zaměřili jsme se na dárky, které jsou pěkné, a které lze zařadit buď do kategorie luxusu, anebo do kategorie s nízkým rozpočtem. Chceme, aby si u nás vybral každý a přejeme si, aby vaše nákupy, ať už mají jakýkoliv účel, byly pohodové.

Luxusní dárky
Do této kategorie jsme zařadili všechny produkty, které působí strhujícím dojmem.

 1. Fotokniha s deskami z plátna
 2. Set fotoknihy a bookletu
 3. Fotoobrazy na plátno o rozměru 60x40 cm a větší
 4. Foto na dřevěné nebo lehčené desce

Dárky náročnější na vaši výrobu
Do této kategorie jsme zařadili všechny produkty, kterým musíte při výrobě věnovat více času.

 1. Fotokniha
 2. Set fotoknihy a bookletu
 3. Fotokalendáře
 4. Booklety

Dárky jednoduché na vaši výrobu
Do této kategorie jsme zařadili všechny produkty, které vyrobíte ruk cuk.

 1. Fotografie v krabičce
 2. Foto na dřevěné, lehčené nebo alu-dibond desce
 3. Fotoobrazy na plátno
 4. Foto v rámu

Dárky s nízkým rozpočtem
Do této kategorie jsme zařadili všechny produkty, které u nás lze pořídít do 600 korun.

 1. Fotografie v krabičce
 2. Fotoobrazy na plátno o rozměru 20x30 cm
 3. Foto na dřevěné desce o rozměru 13x19 cm
 4. Foto v rámu o rozměru 20x20 cm
 5. Fotokalendáře
 6. Booklety

Níže se vám pokusíme dárky přiblížit. Napíšeme vám, proč si myslíme, že jsou vhodné jako dárek.

Fotokniha

Dárek, který bude připomínat výjimečnost okamžiku nejedné generaci.

Kvalitní fotokniha s podílem ruční výroby na vysoce kvalitním a zpevněném fotopapíru v knihařských deskách ze dřeva nebo plátna, se širšími okraji kolem fotografií, s optimálním počtem stran a pěkným gravírováním je skutečně luxusním a nezapomenutelným dárkem.
Nejlevnější fotoknihu s deskami z plátna lze pořídit již za 1 128 korun, nejlevnější fotoknihu s deskami z dřevěné dýhy pak za 1 557 korun.

průvodce fotodárky

průvodce fotodárkyprůvodce fotodárkyprůvodce fotodárky

Set fotoknihy a bookletu

Vzpomínky, které si nebude chtít obdarovaný schovat!

Malou, ale efektní fotoknihu o rozměru 20x20 cm s dvaceti stranami si navrhnete poměrně rychle. Když k ní přidáte booklet se dvěma fotografiemi, který si lze umístit na jakoukoliv poličku, pak z tohoto dárku uděláte naprostou bombu.
Zkuste si s naším návodem vyrobit takovou knihu, která ohromí nejen vás.
Nechcete-li se pouštět do čtení, pak mějte při výrobě každé fotoknihy na paměti alespoň tyto 3 rady:

 1. Dávejte fotografie bez okrajů, nebo nechávejte velký bílý okraj.
 2. Méně fotek na stránce je vždy lépe.
 3. Desky by měly ladit s vašimi fotografiemi ve fotoknize.

Zvolíte-li námi nabízenou variantu fotoknihy potažené plátnem, pak jste na dárku pod hranicí 2 000 korun. Zvolíte-li variantu s deskami z dřevěné dýhy, pak jste na ceně 2 700 korun.

průvodce fotodárkyprůvodce fotodárky

Booklety

Dárky nemusí stát majlant a být velké, aby byly nezapomenutelné. Naše booklety jsou toho důkazem.

Booklety jsou dostupné ve třech typech plátna: přírodní béžové, režné hnědé a perleťově krémové. Fotografie jsou v paspartě a vytištěny na prémiový papír Canson.
Obdarovaní je budou milovat. Booklet s fotkou si postaví na poličku, aby měli cenné okamžiky vždy na očích. Booklet s USB si jen tak nezašantročí, a tak nehrozí, že přijdou o tolik cenné chvíle.
Základní cena bookletu je 557 korun.

průvodce fotodárkyprůvodce fotodárkyprůvodce fotodárky

Fotokalendáře

Dárek, který potěší kohokoliv.

Originální fotokalendáře z pravých fotografií jsou nehledě na účel vždy velmi trefným dárkem. Díky variabilitě počátečního měsíce a dnu v týdnu je lze věnovat kdykoliv.
Vedle možnosti definovat si vlastní začátek a barvu pozadí, si navíc můžete označit významné dny a přidat k nim předem nastavené svátky. Vámi vybrané dny můžete opatřit malými fotografiemi, či k těmto dnům přidat vlastní texty.
Fotokalendáře disponují kvalitní kovovou kroužkovou vazbou a jsou k dispozici v několika různých velikostech od 20 × 20 cm do 45 × 30 cm.
Jejich ceny se pohybují od 390 korun do 790 korun. Do konce listopadu na ně navíc dostanete slevu 40 % s kódem „KALENDAR40“ a v prosinci až do ukončení akce pak 30 % s kódem „KALENDAR30“.

průvodce fotodárkyprůvodce fotodárkyprůvodce fotodárkyprůvodce fotodárky

Fotografie v krabičce

Zapomeňte na fotografie, které se obdarovanému po pár letech ztratí před očima!

Naše vyvolávané fotografie vydrží díky nejlepší kvalitě tisku – syté a stálé barvy dlouhá léta. Tiskneme na fotopapíry prvotřídní kvality.
Jako dárek doporučujeme fotografie o rozměru 10x15 cm, 13x19 cm a 15x23 cm, na které máme k dispozici ručně dělané fotokrabičky, které kouzlo v ní ukrytých fotografií uchovají navěky.
V základní nabídce si můžete vybrat z několika druhů pláten. Fotokrabičku je možno pogravírovat.
Krásný dárek v podobě 30 kusů fotografií na papíru standard o rozměru 10x15 cm s krabičkou lze pořídit již za 522 korun.

průvodce fotodárky

průvodce fotodárkyprůvodce fotodárky

Foto na dřevěné, lehčené nebo alu-dibond desce

„Pokud chcete pro své klienty nebo pro sebe to nejlepší, co je na našem trhu, vyberte si obraz na dřevěné desce.“ Petra Trblová

Fotografie jsou adjustované na kvalitních a designových deskách a chráněny laminační fólií s UV filtrem. Jedná se tak o odolné a moderní materiály. Jsou bezesporu perfektním řešením pro výzdobu interiéru i exteriéru. Desky tiskneme ve všech možných velikostech, od 20×30 až po 60x90 cm. Překvapit tak můžete malým, ale i obrovským dárkem.

Sendvičová hliníková deska s profilem 0,3 cm má krásnou pohledovou stranu a dodáváme ji i se závěsným systémem včetně skoby a hmoždinky.
Pořídíte ji již od 237 korun.

Dřevo je stabilní a odolný materiál. Fotografie na něm adjustovaná vyniká v prostoru - fotografie na dřevěné desce s dřevěnou hranou mu bude krásně dominovat. Výška je 2,7 cm a vyrábíme ji v maximálním formátu 60×40 cm. K menším velikostem dodáváme stojánek, k větším sadu pro zavěšení.
Foto na dřevěné desce za nás krásně uvedla fotografka Petra Trblová: „Nevěřila bych, jak zásadně lze ještě posunout dojem z krásné fotky díky materiálu. Dřevěná fotodeska je pro mne TOP! Masivní produkt obdarovaným poskytne dojem, že drží v ruce opravdový skvost. U nás byla obdarovanou moje maminka a její dojetí a úžas si budu pamatovat hodně dlouho.“
Pořídíte ji již od 200 korun. Naším tipem je více menších desek, které na polici či stěně mohou vytvořit moc pěknou mozaiku.

průvodce fotodárky

průvodce fotodárkyprůvodce fotodárky

Fotografie na lehčené desce bude v prostoru okamžitě poutat pozornost, tloušťka 2,5 cm a černá boční hrana nedají uniknout žádnému pohledu. Menší formáty dodáváme se stojánkem, větší se systémem pro zavěšení.
Pořídíte ji od 387 korun. Naším tipem je kombinace menších a větších desek, které na polici či stěně mohou vytvořit moc pěknou mozaiku.

průvodce fotodárky

průvodce fotodárkyprůvodce fotodárky

Fotoobrazy na plátno

Fotoobraz je ideální dárek, který oživí každý interiér. Pozvedněte své fotografie na umělecký skvost.

Fotoobraz – canvas tiskneme ve vysoké kvalitě na UV odolné plátno, které vypneme na dřevěný rám. Tiskneme od 20 × 30 cm až po 100 × 150 cm.
Tisk nejvyšší kvality – plátno muzejního typu se saténovým charakterem, výjimečná barevná stálost, plná černá a syté barvy.
Fotoobrazy vám za nás krásně „prodá“ fotograf Martin Dolinský: „Příjemným překvapením byla kvalita. Tisknout obrazy jsem si nechával všude možně a můžu říct, že s takovou kvalitou jsem se setkal jen málo kde…“
Fotoobrazy u nás pořídíte od 386 korun.

průvodce fotodárky

průvodce fotodárkyprůvodce fotodárky

Foto v rámu

Foto v rámu je super dárek, který nestojí "bambilion", dobře se balí a udělá opravdovou radost.

Aktuálně pro vás máme speciální nabídku na fotoobrazy v černém rámu o rozměru 50x75 cm, který je nyní za cenu velikosti 60x40 cm. Akce je kusově omezená a platí do vyprodání zásob. Fotografie adjustovaná v rámu je tou nejdokonalejší formou prezentace fotografie.

průvodce fotodárky

průvodce fotodárkyprůvodce fotodárky

Piiir

Nevybrali jste si z naší nabídky? Pak se mrkněte na ruční výrobu sešitů a fotoalb našeho designéra Ondry aka piiir.

průvodce fotodárkyprůvodce fotodárkyprůvodce fotodárky

 

Ověřeno zákazníky