stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Podzimní novinky ze světa fotoknih

Naší aktuální novinkou jsou ručně dělané obaly na fotoknihy. Jako první bychom vám rádi představili pouzdro potažené plátnem. Tento materiál je používán i na desky fotoknih.

Na tento i další obaly, které přijdou již brzy, je možné použít trendy a mnoha fotografy oblíbené gravírování, kterým zdobíme i fotoknihy. Díky tomu působí fotokniha i obal jednotně a výsledek je tak maximálně efektní. Tímto obalem to však nekončí, postupně budeme na našem Facebooku představovat další a další typy obalů na fotoknihy.

V blízké době v naší nabídce přibude i dřevěný obal včetně dřevěných krabiček na fotky s možností objednání dřevěného USB. Na všechny tyto produkty si budete moci nechat vygravírovat vlastní logo. Do budoucna se budeme i nadále věnovat rozšiřování nabídky desek a obalů. Naším cílem je, abychom ve svatební sezóně 2018 vyhověli co možná největšímu množství požadavků všech fotografů. Rádi bychom dostáli svého nepsaného slibu „od fotografů fotografům“, a tak vám chceme bez ustání nabízet kvalitu, rychlost a stoprocentní servis.

Podzimní novinky ze světa fotoknih

Tím vším se opět dostáváme do fáze, kdy se v nás rodí potřeba vám nějakým způsobem poděkovat. Tento rok je pro nás plný nových zkušeností a možností. Letos jsme se vydali na cestu, která krok sun krok znamená práci na nových produktech a službách. I přesto, že se rok 2017 blíží svému konci, my jedeme dál.

Co jsme však chtěli říci… Nic z toho by nebylo možné, kdyby nebylo vás. Vaše podpora v podobě poskytování zpětné vazby, šíření našeho dobrého jména a neutuchající zájem o naše fotoknihy a jiné produkty, nás ženou stále kupředu. Pokud tedy máte nějaká konkrétní přání či požadavky, pak sem s nimi. Mile rádi vám je splníme.

PS: Sledujte náš Facebook, aby vám neunikly žádné další novinky, a i nadále nám zasílejte své podněty a zpětné vazby, neb právě to je tím, co nás motivuje a žene kupředu.

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky