Probíhající AKCE: 30% SLEVA na leporelo / Školní fotky za pár kaček více

Kvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změny

Kvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změny

Když jsme jeli na konci září na Photokinu, neměli jsme příliš veliká očekávání. Vlastně jsme ani netušili, co bychom si od toho mohli slibovat. Motivem cesty pro nás byla inspirace. Chceme totiž neustále zlepšovat naše služby a pracovat s produktovou nabídkou, a tak jsme doufali snad jen v to, že tam potkáme nejednu múzu!

První den byl takový oťukávací. Něco málo jsme si prošli, ale naše potřeby to plně neuspokojilo. Nezajímaly nás novinky od Panasonicu, ani Fujifilmu – neříkáme však, že nejsou „husté“. Chtěli jsme být obklopeni fotoknihami, krabičkami, tiskovými stroji a těmi nejlepšími fotopapíry. Domluvili jsme si pár schůzek a jinak to opravdu bylo o té inspiraci.

Během prvního dne jsme narazili na jednu portugalskou značku vyrábějící fotoknihy a fotokrabičky, u které jsme se nezmohli na víc než jen prosté „wow“… Wowkovali jsme skoro u každého jejich produktu. Bavilo nás provedení, barvy, materiály, prostě všechno. Ty lidi to umí. A právě tady nás oslovila první múza. Ihned jsme si do poznámek zapisovali, co bychom vám mohli nabídnout, a to v co nejkratším termínu. Už teď vám můžeme prozradit, že první vlaštovka dorazí již ke konci listopadu.

Portugalci to ten den začalo, ale i skončilo. Nějak jsme se totiž nedobrali k tomu správnému pavilonu… Ten na nás v celé své kráse čekal druhý den. Otevřel nám dveře poznání. Byli jsme jako Alenka v říši divů. Prošli jsme zrcadlem do světa, který na nás z různých stran křičel „Stůj, tohle chceš!“ a my jsme museli odolávat, protože jsme věděli, že chtít stroj za pár „mega“ je sice krásné, ale aktuálně jaksi nereálné. Věděli jsme ale i to, že co je dnes snem, může být za dva, tři roky realitou. A protože jsme díky vám pochopili, že je možné si sny plnit, věříme, že i stroje, které nám vypálí díru do bankovního účtu, ale nabídnou nové možnosti, budou jednou hrdými členy našeho studia.

Stroji to ale nekončilo. Hledali jsme nové fine-artové papíry, materiály na fotoknihy, krabičky atp. Našli jsme tam úplně všechno. Někdy i to, co jsme nechtěli. Naštěstí častěji i to, v co jsme ani nedoufali. Večer u vína jsme si pak nastínili náš budoucí vývoj a směr. Dali jsme si závazky a slíbili sami sobě, že nepolevíme, že si ty sny splníme, protože věříme, že cokoliv děláme, čaruje úsměvy nejen na našich tvářích.

Moc rádi bychom vám nakonec něco řekli…

Děkujeme, že nám věříte, že nás podporujete, že nám fandíte. Jste našim hnacím motorem. A čím větší důvěru v nás vložíte, tím rychleji se dočkáte novinek, které pro vás snad budou stejným wow momentem, jako pro nás byla letošní Photokina!

My jsme „ready“ na 2019, rok změn. Co vy?

Kvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změnyKvalitnifotky.cz na Photokině - čekají nás změny
  • Fujifilm
  • Fomei
  • Canson
  • SmartAlbums
  • Epson
Ověřeno zákazníky