stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Inspirace pro milovníky cestování a fotky

Pokud jste blázni do cestování, pak se vám bude určitě hodit několik tipů, které jsme připravili pro všechny cestovatele a fotografy.

Než se vydáte na výlet, na kterém byste rádi pořídili spousty zajímavých fotek, pak vám doporučujeme, abyste nejprve popřemýšleli o tom, zda vám má být teplo, či preferujete chladnější počasí, zda chcete cestovat na kratší či delší vzdálenosti a zda to mají být místa, kde je více či méně rušno.

S levnými letenkami a Instagramem se cestovatelům otevřely nevídané možnosti, a tak je skoro všude tak nějak plno. Své udělala i skvělá fotografická technika, která dnes umožňuje téměř komukoliv pořídit jedinečné fotografické záběry.

Inspirace pro milovníky cestování a fotky

Pokud tušíte, kam vyrazit, pak si dané místo hoďte do Instagramové mapy, abyste zjistili, jak to tam vypadá v daném období a kde se nachází ty nejlepší fotografické spoty a lokace.

Vybavte se ideálně nějakým pokročilejším kompaktem, či dronem, hlavně netahejte nic těžkého a vyrazte výletovat. Pokud chcete cestovat levně, určitě hledejte letenky na zaletsi.cz, kiwi.com či honzovyletenky.cz. Kolikrát se díky těmto portálům dostanete na místa, o kterých by se vám mohlo běžně jen zdát.

Skoro v každém městě už se dá dneska ubytovat přímo na místě, a to pomocí Booking.com nebo Aibnb.com, se spacákem to dáte i přes couchsurfing.com. Pokud chcete mít opravdu top fotky, na maps.me si projeďte otagovaná místa pro nejlepší západy a východy slunce. A pokud narazíte na dosud neobjevené, nezapomeňte jej tagnout.

Když se pak vrátíte domů, projeďte si fotky, zpracujte je, a nakonec je pošlete k nám do kvalitnifotky.cz, abychom vám z nich vytvořili nezapomenutelné vzpomínky v podobě ručně dělan layflat fotoknihy s canvas deskami, fotoobrazu se strukturou malířského plátna či fotokalendářena nový rok.

A kdybyste hledali inspiraci, pak vám doporučujeme sledovat Instagram fotografa Jakuba Fišera.

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky