Vážení zákazníci z důvodu technické odstávky budou objednávky realizované v týdnu od 4. do 8. července expedovány až v následujícím týdnu. Děkujeme za pochopení.

Hořčicová fotokniha a balení fotoknih

Hořčicová fotokniha a balení fotoknih

O tom, jak moc nás inspirovala letošní Photokina jsme vám psali. V našich Instastories jste mohli pochopit, že jsme si tam nejeli užívat. Důkladně jsme tam pracovali na tom, abychom vám mohli opět přinést něco nového. A protože si nepřejeme nic jiného, než aby vás naše produkty bavily, rozhodli jsme se vydat trochu odvážnou cestou.

Do naší nabídky jsme tak zařadili hned několik novinek, včetně svérázně barevné limitované edice fotoknih. Začněme představování vánočních dárečků pro vás, naši milí, právě touto specialitkou…

Limitovaná edice fotoknih, kterou startujeme uvedením hořčicové barvy, bude po všech směrech výjimečná. Plátno, z něhož je vyrobena, bylo dovezeno z Holandska a inspirováno trendy tohoto podzimu. Chtěli jsme, aby byla tato fotokniha exkluzivní, a tak jsme pro ni vybrali sametově hebký fine-artový papír francouzské značky Canson s tradicí od roku 1557. Digitálně tištěná fotokniha je stoprocentně ručně vyrobena v našem studiu. Součástí této limitované edice je gravírování, krabička a sáček. Fotokniha je dostupná v rozměru 20x30 cm, s 20 stranami, a to za cenu 3 990 Kč.
Pevně věříme tomu, že si naše limitky oblíbíte, stejně jako my. Prozradíme vám totiž, že se již nyní můžete těšit na jejich postupné rozšiřování.

Další super novinkou je fotokniha s deskami s fotkou, která nahrazuje fotoknihu s fotkou na deskách. Její designová čistota a jednoduchost nás oslovily natolik, že jsme jí dali přednost. Navíc nás těší, že je cenově dostupná pro širší spektrum našich klientů, a tak budou moci fotoknihy od nás dělat radost mnoha dalším lidem. Fotokniha je samozřejmě vysoce kvalitní a kompletně ručně vyráběná. Potěší všechny fotografy, kteří mají ve svém svatebním balíčku zahrnutu fotoknihu, včetně novomanželů, kteří chtějí fotoknihou obdarovat maminky, babičky, tetičky ad.

Aby byly fotoknihy dokonale chráněny a prezentovány, připravili jsme si pro ně takovou kvalitní fotoknihovou peřinku v podobě luxusního sáčku a elegantní dárkové krabice s víkem vyrobené z kraftového papíru. Toto vám pro vaše fotoknihy nabízíme ve formátu 30x20 a 30x30 cm. Vaše fotokniha tak bude vypadat bezchybně a zároveň bude maximálně chráněna. Fotokrabičky a pytlíčky budou dostupné ve druhé polovině prosince.

Poslední novinkou tohoto roku je rozšíření portfolia fotografií na desce. Doposud jste si u nás mohli nechat vyrobit fotografii na gatorfoam desce a Alu - Dibond desce. Nově však budete moci i na dřevěné a lehčené desce. Všechny tyto formy jsou velmi odolné. V čem se však dřevo a lehčená varianta dřevěné desky liší od stávajících je jejich tloušťka. Tím, že jsou prostorově výraznější (mají vyšší profil), velmi přirozeně a nenuceně poutají pozornost. Jsou vkusné a fotografii dají doslova nový rozměr. Jsme přesvědčeni o tom, že si tyto podoby prezentace svých fotografií zamilujete. Můžete je totiž pověsit na stěnu, či postavit na poličku. Navíc jsou stálé a vysoce odolné.

Doufáme, že jsme vám těmito novinkami udělali radost. Opravdu jsme se snažili naši letošní nadílku přichystat hodnotně a smysluplně. A tedy tak, abyste měli letošní Vánoce díky našim produktům opravdu nezapomenutelné.

Hořčicová fotokniha a balení fotoknihHořčicová fotokniha a balení fotoknihHořčicová fotokniha a balení fotoknihHořčicová fotokniha a balení fotoknihHořčicová fotokniha a balení fotoknihHořčicová fotokniha a balení fotoknihHořčicová fotokniha a balení fotoknihHořčicová fotokniha a balení fotoknihHořčicová fotokniha a balení fotoknihHořčicová fotokniha a balení fotoknihHořčicová fotokniha a balení fotoknihHořčicová fotokniha a balení fotoknih
Ověřeno zákazníky