stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Cesta k dokonalosti vede přes nové fotopapíry

Ještě do nedávna jste u nás mohli tisknout na dva typy papíru, ten nejkvalitnější byl dostupný v lesku a standardní pak v lesku a matu.

Prémiový a námi doporučovaný je beze sporu FUJIFILM - FUJICOLOR DIGITAL PAPER TYPE DP II, který je vyroben speciálně pro tisk digitální fotografie, protože pozdvihne fotografie na umělecké dílo. Dostupný byl však jen v lesklém provedení.

Oba typy papíru jsou vysoce kvalitní. Prémiová řada však nabízí široký rozsah barev, saturaci a nádherně sytou černou, díky čemuž budou vaše fotografie vypadat naprosto perfektně. Aby bylo dosaženo dokonalosti, abyste měli maximálně na výběr, rozšířili jsme nabídku tohoto typu papíru i o matnou a silk verzi. Během června budete mít možnost si fotografie nechat tisknout i na foto papír s vlastní texturou, která se hodí pro přání a imitace plátna například do fotoknih, které budou během června nově součástí naší nabídky.

Cesta k dokonalosti vede přes nové fotopapíry

Věříme, že má každý typ papíru svůj smysl, a tak se jistě potěšíte, až uvidíte svatební fotografie vyhotovené právě na papíru PREMIUM SILK, který zvýrazní barevné tóny a kontrast a fotografii dodá nádech luxusu. Tento papír působí, jako by byl obalen nejjemnějším hedvábím. Foto papír PREMIUM MAT vám zaručí dokonalou ostrost obrazu a excelentní obrazovou stabilitu. Oba typy papíru se hodí pro komerční a portrétní fotografie.

Jejich obrovskou výhodou je, že jsou vysoce odolné. Jsou rezistentní vůči poškrábání, ale i otiskům prstů. Jsou ideální na tisk fotografií určených do fotoknih*, alb či na zarámování. Jejich skenování je náročnější než u běžných foto papírů, a tak vám nabídne dostatečnou ochranu před případným zkopírováním vašich fotografií. PREMIUM SILK a MAT uspokojí potřeby všech profesionálních fotografů toužících po nejvyšší kvalitě.

Pamatujte na to, že má papír schopnost dovést fotku k dokonalosti.

A nezapomeňte na to, že fotografové, kteří u nás objednají fotografie za více jak 500Kč budou mít zajištěnu dopravu zdarma. Tímto však výhody tisku u nás nekončí. Všichni nově registrovaní získají ještě něco navíc, a to uvítací balíček v hodnotě 550Kč, který jsme si pro vás připravili, abyste měli možnost vyzkoušet naše kvality a zároveň si u nás nastavili vlastní tiskový profil.

A protože je pro nás vaše spokojenost na prvním místě, součástí našich služeb je i záruka jednoduché a rychlé logistiky. Zakázky nad 1000 fotografií expedujeme do 24 hodin. Trvale nabízíme speciální nabídku pro profesionální fotografy, kvalitní balení, osobní přístup, možnost fakturace jedenkrát měsíčně, slevy pro klienty u nás registrovaných fotografů a mnoho dalšího.

*Naše Kvalitní fotoknihy budou vyráběny z fotopapíru FUJIFILM - FUJICOLOR DIGITAL PAPER TYPE DP II v provedení MAT.

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky