Fotoknihy v luxusním balení

Fotoknihy v luxusním balení

Naší aktuální novinkou jsou ručně dělané obaly na fotoknihy. Jako první bychom vám rádi představili pouzdro potažené plátnem. Tento materiál je používán i na desky fotoknih.

Na tento i další obaly, které přijdou již brzy, je možné použít trendy a mnoha fotografy oblíbené gravírování, kterým zdobíme i fotoknihy. Díky tomu působí fotokniha i obal jednotně a výsledek je tak maximálně efektní. Tímto obalem to však nekončí, postupně budeme na našem Facebooku představovat další a další typy obalů na fotoknihy.

V blízké době v naší nabídce přibude i dřevěný obal včetně dřevěných krabiček na fotky s možností objednání dřevěného USB. Na všechny tyto produkty si budete moci nechat vygravírovat vlastní logo. Do budoucna se budeme i nadále věnovat rozšiřování nabídky desek a obalů. Naším cílem je, abychom ve svatební sezóně 2018 vyhověli co možná největšímu množství požadavků všech fotografů. Rádi bychom dostáli svého nepsaného slibu „od fotografů fotografům“, a tak vám chceme bez ustání nabízet kvalitu, rychlost a stoprocentní servis.

Tím vším se opět dostáváme do fáze, kdy se v nás rodí potřeba vám nějakým způsobem poděkovat. Tento rok je pro nás plný nových zkušeností a možností. Letos jsme se vydali na cestu, která krok sun krok znamená práci na nových produktech a službách. I přesto, že se rok 2017 blíží svému konci, my jedeme dál.

Co jsme však chtěli říci… Nic z toho by nebylo možné, kdyby nebylo vás. Vaše podpora v podobě poskytování zpětné vazby, šíření našeho dobrého jména a neutuchající zájem o naše fotoknihy a jiné produkty, nás ženou stále kupředu. Pokud tedy máte nějaká konkrétní přání či požadavky, pak sem s nimi. Mile rádi vám je splníme.

PS: Sledujte náš Facebook, aby vám neunikly žádné další novinky, a i nadále nám zasílejte své podněty a zpětné vazby, neb právě to je tím, co nás motivuje a žene kupředu.

Fotoknihy v luxusním baleníFotoknihy v luxusním baleníFotoknihy v luxusním balení
Ověřeno zákazníky