Vážení zákazníci z důvodu technické odstávky budou objednávky realizované v týdnu od 4. do 8. července expedovány až v následujícím týdnu. Děkujeme za pochopení.

Fotoknihy v jarních barvách

Fotoknihy v jarních barvách

Naše dubnová překvápka se blíží ke svému konci. Toto bude v pořadí třetí a tento měsíc i poslední…

Abyste se u nás nezačali nudit, přidali jsme do nabídky coverů pro naše ručně dělané layflat fotoknihy pár fešáckých pláten. Zaměřili jsme se především na barvy. Chtěli jsme totiž trochu rozbít naši klasickou nabídku přírodních pláten.

Počasí nám sice dopomáhá k fajnové náladě, ale tyhle funky covery ji dělají ještě o něco lepší. V nabídce tedy nově naleznete jarní zelenou a meruňkovou, u nás ale vede šedozelená, tmavě modrá a láskou jsme vzplanuli k bordeau.

A protože jsme nechtěli troškařit, nezůstali jsme jen u nich. V nabídce máme i nová a stylová perleťová plátna. Konkrétně se jedná o perleťově vanilkovou, krémovou, růžovou a modrou.

Pojďme do toho ale naplno!

Milujeme přírodní plátna, a tak jsme rozšířili i kolekci přírodních pláten. Svůj zrak upírejte k režně hnědé, je to vážně nádherná novinka.

Ještě pořád nejsme u konce…

Spolu s novými plátny pro vás máme i nový fotopapír. Jedná se o CANSON® INFINITY RAG PHOTOGRAPHIQUE 210 310 GSM – MATTE. Canson® Infinity Rag Photographique je muzejní čistě bílý fotopapír vyrobený ze 100% bavlny. Jeho výjimečně hladkého bílého tónu bylo při výrobě dosaženo zavedením přírodních minerálů do celého procesu. Byl vyvinut tak, aby zajistil dlouhou životnost digitálním fotografiím. Rag Photographique vám nabídne unikátní extra hladký povrch, který skutečně pocítíte už na letmý dotek.

A co teď, myslíte si, že to stačí?
My ne!

Radost má i náš tým. K užší spolupráci jsme totiž přizvali pelhřimováka Ondru. Je to mladý designér, se kterým budeme naši práci posouvat na vyšší úroveň. Ondra je neskutečně šikovný a precizní člověk, který dělá i ručně vyráběná fotoalba, z nichž si kde kdo, včetně nás samotných, sedá na zadek. Ondra si pro vás na přivítanou také připravil pár novinek, ale o nich zase až v květnu…

Fotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barváchFotoknihy v jarních barvách
Ověřeno zákazníky