stáhnout programnahrát fotky724 916 952

FineArtové fotopapíry

Duben se v Kvalitních fotkách nese ve jménu lásky ke dřevu a papíru. Je to takový voňavý měsíc, který přináší spousty nečekaných vyvoněných novinek…

První, sametově hebkou novinku jsme vám představili již na samém počátku tohoto měsíce, když jsme do nabídky nastálo zařadili japonský papír Velvet, který si s nadšením vyzkoušelo již mnoho z vás.

Jsme moc rádi, že nám posíláte pozitivní ohlasy. Vaší zpětné vazby si velmi vážíme.

FineArtové fotopapíry

Papírem jsme začali a budeme jím i pokračovat. Další novinkou, kterou zařazujeme do nabídky, je fotografický papír Canson® infinity aquarelle rag 240 gsm – matte. Jedná se o papír vyrobený ze 100% bavlny s krásně jemnou matnou texturou (myšleno v porovnání s jinými papíry tohoto typu). Společnost Canson dbá na dodržování klasických postupů výroby, které papíru propůjčují jasně rozpoznatelný punc kvality. Canson® infinity aquarelle rag 240 gsm – matte je vyráběn nejlepší a nejstarší papírenskou technikou.

Tento papír má jedinečnou strukturu povrchu a teplý bílý tón, který ocení nároční umělci, ale i fotografové, kteří se chtějí odlišit. Tento papír splňuje nejvyšší archivní normy a je extrémně odolný vůči stárnutí.

Canson® infinity aquarelle rag 240 gsm – matte si můžete otestovat v kombinaci s naší další novinkou, a to fotoknihou s coverem z dřevěné desky a vazbou z pravé kůže. I u této fotoknihy je standardem layflat vazba a ruční výroba. Tuto fotoknihu lze gravírovat. Opatřit ji tak můžete stejně jako všechny ostatní vlastním textem, logem či jiným vizuálem.

Teď už stačí novinky objednat, abyste je na 1. máje měli doma a o jejich vůni se mohli přesvědčit „face to fotokniha“

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky