stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Vyvolávaná přáníčka, pozvánky a oznámení jako naše další novinka!

Pokud jste našimi zákazníky, pak jste si jistě všimli změn, které v tomto roce podnikáme.

Není jich málo a činí nás šťastnými, stejně jako vás. Mají totiž pozitivní dopad na nabídku našich služeb, která vám umožňuje být kreativnějšími. Profesionální fotografové získávají více možností, jak dělat radost svým klientům a naši zákazníci v podobě amatérských a nadšených fotografů mají více příležitostí pro zkrášlení svého bytu, domu a dávání dárků babičkám, tetičkám a dalším příbuzným.

Vedle Kvalitních fotoknih jsme do naší nabídky nově přidali i nabídku Individuálních přání, oznámení a pozvánek, jejichž obrovskou výhodou je jednoduchá příprava a rychlá výroba. Unikátní a osobní přání, oznámení a pozvánku tak můžete mít doma již do druhého dne. Nic z toho navíc není tisknuto digitálně. Vše se zpracovává jako klasická fotografie. Prémiové papíry, které na ně používáme mají vzhled strukturovaného klasického papíru a jsou bez našeho loga a zadního potisku výrobce fotopapíru.

Chcete-li být originální, ale nechce se vám cokoliv lepit, či malovat, pak je pro vás tato moderní a maximálně personifikovaná forma ideálním řešením. Máte-li připravenou grafiku, můžete si přání, oznámení či pozvánku již nyní jednoduše a rychle objednat online. Ale již příští týden si je budete moci jednoduše a rychle navrhnout v šablonách uložených v našem offline programu, kde budete mít na výběr z nejrůznějších témat, jako je svatba, narozeniny, narození dítěte a další.

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky