stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Plníme vaše přání a žijeme svůj sen

Ještě před pár lety se nám mohlo o tom všem, co se právě děje v našem tiskovém studiu pouze a jen zdát. My jsme ale nezůstali u pouhých snů a nenaplněných vizí. Věděli jsme, jaký je náš směr, i to, jaký by mohl být náš cíl. Netlačili jsme na pilu, ale postupně, krok za krokem jsme šli směrem, který jsme si vytyčili. Rozhodně nejsme u cíle a zdaleka mu nefuníme za patami. Cesta je daleká, ale bude skvělá. Vlastně je skvělá už nyní.

Proč to píšeme?

V červnu se totiž významně rozroste nabídka našich služeb.

Do teď jste si u nás mohli vyvolat fotky, vytvořit fotoobraz, nechat udělat fotku na desku, vyhotovit si velkoformátový tisk, nechat si fotografie zarámovat a nebo je poskládat do běžného fotokalendáře. Na výběr toho není málo, ale pro nás to pořád nebylo a není dost. Chtěli jsme pro sebe i pro vás něco víc. Dopřát vám maximum luxusu. A ne ledajakého…

Rozhodně jsme věděli, že nám v nabídce chybí fotoknihy. Nechtěli jsme však přijít s průměrnými fotoknihami. Neměli jsme v úmyslu vám nabízet produkt, který najdete v každém druhém labu. Jsme fotografové, kteří tu jsou pro fotografy, a tím pádem také víme, jak by měly vypadat, co by vám měly nabídnout a v čem by měly být jiné. Výjimečné.

A tak jsme přemýšleli, pátrali a jednali, až jsme na to kápli.

Půjdeme na trh s produktem, který mu je velmi dobře znám, ale dáme mu ho v inovované podobě. Nabídneme mu ho maximálně personalizovaný, sofistikovaný a nadupaný. Během června si u nás tedy budete moci nově objednat i fotoknihy. Bude pro vás připraven software, který bude přístupný v offline režimu. Offline software dokáže pracovat s daty, která máte uložena v počítači či MACu, a tak všem profesionálům umožní mnohem více uprav a rychlejší práci. Zakázky, které si v tomto software vytvoříte v něm zůstanou uloženy, budete si je tak moci nechat kdykoliv znovu vyhotovit. Software vám nabídne téměř nekonečné množství šablon ve formě, která bude vždy vypadat moderně. Tento sofistikovaný software byl vytvořen celosvětovým lídrem v oblasti produkce fotoknih a fotodárků, a tak se můžete těšit na opravdu profesionální a pokročilý software.

Naše fotokniha bude dostupná v rozměrech 14 x 20, 20 x 14, 20 x 29, 29 x 20, 20 x 20 a 30 x 30 cm a dostupná bude s pevnými, na míru vytvořenými deskami nebo s italskými koženými deskami černé a bílé barvy. Rozhodující pro nás byla kvalita vnitřního papíru. Listy fotoknihy budou pravé fotografie, nová bude i jejich pevnost. Tisk bude prováděn na vysoce kvalitní fotopapír Fujicolor DPII, který je dostupný v lesklém i matném provedení. Aby byl vnitřek fotoknihy co nejpevnější, budou jednotlivé stránky proloženy dalším papírem, a tak bude mít jeden list váhu 700g/m2. Kvalita tedy bude naprosto neskutečná. Při návrhu fotoknihy si budete moci vybrat z rozložení fotografií na dvě strany v počtu 1 – 20 fotografií na dvoustranu. Do fotoknihy o 20 stranách pak budete moci vložit např. 10 panoramatických fotografií přes 2 strany nebo naopak až 200 fotografií. Nebo si Vaší fotoknihu navrhnete úplně sami a rozložení fotografií si uložíte pro další projekty.

Fotokniha 30 x 30 cm s 20 stranami bude stát 1700 Kč. Stálí klienti (fotografové) si jí budou moci nechat vyrobit s až 30% slevou. Takovouto fotoknihu vám dodáme do 1 - 2 pracovních dní. Díky pokročilým profesionálním software a strojům, které používáme pro svou práci jsme schopni vám garantovat kvalitu i rychlost.

Ale to není všechno!

Fotoknihy nám nestačily. Osobní kalendáře byly dalším produktem, který jsme chtěli v lepší kvalitě. Nové, ohromně personalizované kalendáře měly nahradit naše stávající. Určitě jste si takových kalendářů již někde na internetu všimli, jsou to přesně ty, které mohou začít libovolným měsícem i dnem v týdnu. Takové ty, které mají u jednotlivých dnů osobní poznámky nebo fotografie oslavence. Takové ty, u kterých si vyberete z řady oblíbených fontů. Takové ty, ve kterých se definitivně odrazí osobnost toho, kdo takový kalendář vyrobil či toho, pro koho byl vyroben.

A tak tu během června budou Kvalitní fotoknihy a Kvalitní fotokalendáře.

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky