stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Nové covery na fotoknihy

Je tomu již několik dní, co jsme spustili výrobu kvalitních, ručně dělaných layflat fotoknih. Ze začátku jste měli k dispozici pro tvorbu obalu dvě možnosti. Mohli jste si vybrat z italské umělé kůže v černé a bílé barvě či obalu s vlastním potiskem.

Tyto možnosti jsou sice fajn, ale rozhodně nelze říci, že jsou dostačující, a tak jsme pátrali po těch nejlepších materiálech, abychom vám mohli nabídnout více variant.

Nechtěli jsme z našeho webu dělat supermarket a ani jsme vám nechtěli motat hlavu, tudíž jsme po chvilce brouzdání po internetu a konzultaci s několika fotografy došli k závěru, že to, po čem nejvíce touží jejich srdce, jsou kvalitní fotoknihy s obalem v podobě plátna. Když jsme na tohle přišli, zvolali jsme heuréka!

Na řadu přišlo hledání prodejce plátna, což se zadařilo, a tak už se jen čekalo na první dodávku. Když přišla, začali jsme výrobu takovýchto fotoknih testovat na prvních vzorcích, a protože nejsme úplně nešikovní (haha), můžeme vám konečně nabídnout nádhernou až 60 stránkovou layflat fotoknihu s canvas coverem, který udělá radost všem fotografům vyznávajícím přírodní styl. Z důvodu užití prokládaného fotopapíru, který zajišťuje vyšší kvalitu materiálu a exkluzivní vzhled, se do naší knihy se nevejde více stran. Navíc zastáváme názor, že méně znamená více.

Další materiály, které jsme zařadili do nabídky, udělají radost novopečeným rodičům, fotografům preferujícím dokonale černé desky bez otisků a škrábanců, lesklou bílou a imitaci staré kůže.

Budeme se těšit na vaše objednávky.

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky