stáhnout programnahrát fotky724 916 952

Nabídka pro profesionální fotografy

  • Uvítací balíček v hodnotě 550 Kč na vyzkoušení našich služeb.
  • Dlouhodobě výhodné ceny a speciální cenové nabídky.
  • Výhodnější ceny pro vaše klienty.
  • Provizní program.
  • Vlastní tiskový profil pro vás i vaše klienty.
  • Možnost měsíční fakturace (pro fotografy v kategorii PREMIUM)
  • Žádné automatické úpravy fotografií.
Sleva - profesionální fotograf

Chci získat speciální ceny a uvítací balíček!

Zaregistrujte se a zadejte své IČO (oblast podnikání musí být „Fotografické služby“). Poté vám budou automaticky nastaveny speciální ceny a odeslán e-mail se všemi potřebnými informacemi včetně slevového kódu v hodnotě 550 Kč, který vám poslouží pro otestování kvality našich služeb.

Chci se zapojit do provizního systému!

Každý registrovaný profesionální fotograf si u nás může zažádat o osobní kód. Ten může poskytnout svým klientům, kteří při jeho užití obdrží slevu 10 % na celou objednávku. Na základě každé uskutečněné objednávky s vašim kódem od nás dostanete provizi v hodnotě 5 % nebo 10 % z objednávky svého klienta. Výše vaší provize se odvíjí od výše obratu uskutečněné během jednoho kalendářního roku. Obrat je souhrnem všech vašich objednávek - nesčítá se s objednávkami vašich klientů.

Chci dosáhnout nejvyšší kvality svých fotografií!

Stáhněte si elektronickou podobu kalibračních fotografií a na e-mail nám pošlete žádost o jejich zaslání v tištěné podobě.

Chci mít vlastní tiskový profil!

Využijte uvítací balíček. První objednané fotografie vyvoláme bez úprav. Nebude-li barevnost odpovídat, spojte se s námi, abychom je upravili ku vaší spokojenosti. Domluvené nastavení barevného profilu si uložíme k vašemu účtu a tuto úpravu budeme aplikovat u každé objednávky, kterou u nás vy, nebo vaši zákazníci využívající váš osobní kód, vytvoříte. Díky tomu se vám i vašim zákazníkům do rukou dostanou fotografie, či fotoknihy přesně takové, jak by měly být.

Jste-li registrovaní a výhodnější ceny chcete nastavit dodatečně, pak nás kontaktujte na e-mailu .

Vyvolávejte fotky u nás nejen proto, že jsme rychlí…

Jsme jediná česká společnost s tak rozsáhlým a expresním on-line servisem. Vysoce funkční systém pro přenos dat zajistí jednoduché a časově nenáročné elektronické odeslání fotografií rovnou k nám. Podle rozsahu zakázky expedujeme už do druhého dne. Při nákupu nad 500 Kč navíc nabízíme se společností Zásilkovna poštovné zdarma.

Vyvolávejte fotky u nás nejen proto, že dbáme na vysoký standard kvality našich služeb a produktů…

Jsme profesionální fotografové s dlouholetou praxí, víme přesně, jakou kvalitu požadovat, aby vaše fotografie vypadaly opravdu perfektně. Na nejmodernějších strojích tiskneme a vyvoláváme na nejlepší materiály od společností Fujifilm, Fomei a Canson. Samozřejmostí jsou pravidelné údržby a testy všech našich strojů, díky čemuž dosahujeme standardně vysoké kvality tisku fotografií. Všechny produkty si od jejich nejmenšího detailu vyrábíme sami v našem studiu.

Vyvolávejte fotky u nás nejen proto, že jsme precizní…

Všechny zakázky musí být doručeny nepoškozené, proto věnujeme maximální pozornost jejich logistice. Fotografie odesíláme zabalené v bublinkové fólii v pevné krabici, do které přidáváme ochranné rohy. Krabice vyplňujeme pěnovými a nafukovacími polštářky, aby se zamezilo pohybu fotografií. Velkoformátové tisky nebalíme do tubusu. Odesíláme je v pevném kartonu, který zajistí bezchybný vzhled fotografie.

Vyvolávejte fotky u nás nejen proto, že je pro nás osobní a profi přístup tolik důležitý…

Budování vztahů s klienty pro nás nejsou prázdné řečičky. Profesionální péče a osobní přístup jsou pro všechny strany nesmírně důležité. Rádi vám poradíme s jakoukoliv vaší zakázkou. Důkazem toho je speciální nabídka pro profesionální fotografy.

Registrovat se a získat výhody

724 916 952
– objednávky (fotky, fotoknihy, fotoobrazy, ad.)
– dotazy ohledně offline programu
724 916 952 – objednávky, běžné dotazy
608 172 532 – urgentní a důležitá komunikace

Provozovna:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 826, 393 01 Pelhřimov

facebook kvalitní fotky instagram kvalitní fotky

Fakturační údaje:
Kvalitní fotky s.r.o., Nádražní 831, 393 01 Pelhřimov
IČO: 03671291, DIČ: CZ03671291
Společnost zapsána pod spisovou značkou C 23260 u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Ověřeno zákazníky